HNM| 
aktualizacja 

Tak robi nigeryjska mafia. Makabryczna śmierć 18-latki we Włoszech

697

W chwili śmierci Pamela miała zaledwie 18 lat. Została zgwałcona, a następnie zabita i poćwiartowana na drobne kawałki. Nie wszystkie szczątki odnaleziono. Zabójca porozrzucał je po całym mieście.

Tak robi nigeryjska mafia. Makabryczna śmierć 18-latki we Włoszech
Miała zaledwie 18 lat. Została zgwałcona i poćwiartowana. (Facebook)

Oto finał sprawy zabójstwa 18-letniej Włoszki, zamordowanej i poćwiartowanej. Nastolatka została przed śmiercią brutalnie zgwałcona.

Jej zwłoki znaleziono porozrzucane po centrum Maceraty w styczniu 2018 roku. Policja w końcu natrafiła na poszlaki, które wskazały winnego.

Zarzuty gwałtu i brutalnego morderstwa postawiono Nigeryjczykowi Innocentowi Oseghalemu. Mężczyzna konsekwentnie zaprzeczał zarzutom. Nie chciał przyznać się do winy.

Twierdził, że tylko sprzedał Pamieli heroinę. 18-latka była od niej uzależniona. Nastolatka miała przedawkować, a dopiero później, kiedy zmarła z powodu zatrucia, ten miał rozczłonkować jej ciało.

W trakcie śledztwa ustalono, że stało się coś o wiele bardziej przerażającego. 18-latka najprawdopodobniej poznała Oseghalego, z którym poznał ją inny mężczyzna, jej znajomy. Kiedy Nigeryjczyk sprzedał jej heroinę, potem zaprosił ją do mieszkania. Mieli we troje, razem ze znajomym Pameli, odbyć stosunek seksualny, ale 18-latka nie chciała się na niego zgodzić.

Z tego powodu została zabita. Sekcja zwłok wykazała, że zmarła od ciosów w wątrobę. Po śmierci 18-latki Nigeryjczyk poćwiartował jej ciało na 24 kawałki. Dokładnie pociął nogi, ręce, a nawet wyjął organy wewnętrzne na wierzch.

Wszystko oblał wybielaczem, aby w ten sposób pozbyć się zwłok. Zapakował je też do walizki. Jak twierdzi źródło, gazeta "Il Giornale", Nigeryjczyk znał metody stosowane przez nigeryjską mafię, która w ten sposób właśnie postępuje z zamordowanymi, co znane jest dobrze policji. Podejrzewa się, że Nigeryjczyk mógł być lub był członkiem nigeryjskiej mafii.

Co najbardziej przerażające - mord wyglądał tak, jakby zrealizowano go zgodnie z regułami rytuału halal. W ten sposób dochodzi do uboju zwierząt w islamie. Tak postępują niektórzy radykalni muzułmanie.

Innocent Oseghale został skazany przez sąd we Włoszech na dożywocie. Jednocześnie w toku śledztwa oczyszczono z zarzutów inne osoby, które podejrzewano o współudział.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić