Rosja. Żona usiadła na męża. Umarł

224

Rodzinny dramat rozegrał się w Nowokuźniecku, w południowej części Rosji. Aidar i Tatiana wdali się w gwałtowną kłótnię, podsycaną wypitym wcześniej alkoholem. Małżeńska sprzeczka zakończyła się śmiercią mężczyzny z rąk własnej żony. 45-latka udusiła go... pośladkami.

Rosja. Żona usiadła na męża. Umarł
45-letnia Tatiana w trakcie kłótni udusiła swojego męża, Aidara. Przyciskała jego twarz do materaca. (Полиция России)

Jak informuje New York Post, w trakcie kłótni Tatiana zaczęła obezwładniać męża. 45-latka przycisnęła twarz męża do materaca, a następnie przytrzymała, siadając na jego głowie i szyi. Ponieważ waży ponad 100 kilogramów, była w stanie skutecznie trzymać Aidara tak długo, aż się udusił.

Żona zabiła męża w trakcie kłótni. Udusiła go własnymi pośladkami

Kłócącą się parę próbowała rozdzielić ich córka. Zdesperowana dziewczynka pobiegła do sąsiada, jednak ten odmówił pomocy, argumentując, że sytuacja nie jest wystarczająco poważna. Mimo że Aidar wielokrotnie prosił Tatianę, aby z niego zeszła, ta przytrzymywała męża, dopóki nie stracił przytomności.

Tatiana zeszła z męża dopiero, gdy ten przestał się ruszać i odzywać. 45-latka zaczęła potrząsać Aidarem i krzyczeć, aby się ocknął. Niestety, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Tatiana została aresztowana i oskarżona o zabójstwo. W wyniku sekcji zwłok potwierdzono, że Aidar zmarł w wyniku niewydolności krążeniowo-oddechowej, do której doszło w konsekwencji duszenia. 45-latka argumentowała, że chciała jedynie uspokoić partnera, a oboje znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: Zobacz też: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić