Malwina Witkowska
Malwina Witkowska| 

Rozlał nieznaną ciecz przed siedzibą Tuska. Usłyszał zarzuty

126

W sobotę po południu, 34-letni mężczyzna rozlał nieznaną substancję przed budynkiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich. W niedzielę usłyszał dwa zarzuty. Został już wypuszczony na wolność.

Rozlał nieznaną ciecz przed siedzibą Tuska. Usłyszał zarzuty
(Licencjodawca, Facebook Miejski Reporter)

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o rozlanie nieznanej substancji przez Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

Do zdarzenia doszło w sobotę (13 kwietnia) przed południem. O sytuacji poinformował na Facebooku "Miejski Reporter". Według jego relacji, przed budynkiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w al. Ujazdowskich zatrzymał się terenowy samochód marki mitshubishi. Kierowca wysiadł z auta, po czym rozlał zawartość zbiornika znajdującego się na przyczepie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wpadli na genialny plan. Okradali ciężarówki w trakcie jazdy
Na miejscu trwają policyjne czynności. Ruch chodnikiem jest zablokowany. Wyznaczono strefę bezpieczeństwa. Funkcjonariusze SOP przy użyciu psa tropiącego sprawdzali, czy w pojeździe są jakiej inne substancje, które mogą stanowić zagrożenie – relacjonował "Miejski Reporter".

Policja podała, że w związku z tym zatrzymano jedną osobę. Okazał się nim być 34-letni mężczyzna.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oficjalnie wciąż nie wiadomo co to za ciecz, ale z relacji ludzi pracujących w pobliżu KPRM wynika, że była to gnojówka - ustalił reporter TVN24 Michał Gołębiowski.

Mężczyzna wyszedł na wolność

W sprawie zostało wszczęte dochodzenie. W niedzielę (14 kwietnia) zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.

Pierwszy dotyczy zanieczyszczania środowiska (182 § 2 kk), drugi naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza - przekazał portalowi "TVN Warszawa" Jakub Pacyniak, rzecznik śródmiejskiej policji.

34-letni mężczyzna po usłyszeniu zarzutów wyszedł na wolność. Zgodnie z podanym artykułem z kodeksu karnego, mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić