aktualizacja 

Rozmowa rosyjskiego żołnierza. Szokujące słowa o losie cywilów

Anton Heraszczenko z ukraińskiego MSW opublikował na YouTube nagranie rozmowy telefonicznej rosyjskiego żołnierza, który mówił o zabijaniu cywilów. "Rozp… wszystkich jak leci" - słychać na nagraniu.

Rozmowa rosyjskiego żołnierza. Szokujące słowa o losie cywilów
Żołnierz mówił o atakach na ludność cywilną. (PAP, DSNS)

Do sieci trafiło nagranie z rozmowy rosyjskiego żołnierza z kobietą. Opublikował je Anton Heraszczenko z ukraińskiego MSW. Słychać tam słowa m.in. o zabijaniu ukraińskich cywilów.

Rozmowa rosyjskiego żołnierza

"Rozp... wszytskich. Jak wjeżdżaliśmy do wsi, wyszedł cywil. Salam alejkum i naprzód go! Chłopaki opowiadają - jedziemy w kolumnie, wychodzi kobieta z małą dziewczynką, a facet za nią. Chłopak wyskoczył z kolumny i wszystkich troje położył z kałacha – słychać na nagraniu.

Mężczyzna opowiadał także o sytuacji na Ukrainie. Skarży się m.in. na to, że rosyjskie wojska są pod gęstym ostrzałem, a zwiad działa "ch…".

Tydzień temu przechwycono inną rozmowę żołnierza z Rosji. Jego dziewczyna opowiadała mu, że popularne firmy jak McDonald i Coca-Cola wycofują się z rosyjskiego rynku. Żołnierz uspokoił ją i zapewnił, że przywiezie "prezenty", czyli przedmioty ukradzione Ukraińcom.

To, że jeszcze żyje to wygrałem w lotka, jako jeden na sto tysięcy. Wiesz dlaczego? Wysłaliśmy zwiad, który wskazał nam drogę. Ale my tę drogę pomyliliśmy i skręciliśmy w drugą stronę. Dzięki temu uniknęliśmy zasadzki. A wczoraj chłopaki pojechali do dowództwa i weszli do lasu, a tam kupa trupów, cywilów z torbami na głowach. Ja pie... - mówił żołnierz.
Zobacz także: часть 120. "Мы всех подряд еб"ашим "
Zobacz także: Bombardowanie w Lwowie. Wiemy, jaki obiekt zaatakowali Rosjanie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić