Rozszarpały go aligatory i dzikie świnie. Pierwsze wyniki sekcji Briana Laundrie

3

Ciąg dalszy dramatycznej historii śmierci Gabby Petito. FBI potwierdziło, że ciało znalezione w rezerwacie przyrody należy do Briana Laundrie. Są już pierwsze informacje na temat jego śmierci. Jedyne, co zostało z ciała Briana, to kości.

Rozszarpały go aligatory i dzikie świnie. Pierwsze wyniki sekcji Briana Laundrie
23-latek zniknął bez śladu. (YouTube)

FBI znalazło ciało Briana Laundrie. Choć obok leżał jego plecak i rzeczy osobiste, nie było pewności, czy to, zwłoki należą do Briana.

Jak donosi "Daily Star", identyfikacji dokonano na podstawie dokumentacji dentystycznej 23-latka, ponieważ uzębienie to jedna z niewielu części jego ciała, które pozostały.

Tabloid donosi również, że jego ciało zostało rozszarpane przez aligatory i dzikie świnie. Trudno będzie znaleźć przyczynę zgonu mężczyzny, jednak duża nadzieja w wyjaśnieniu tej zagadki leży w jego notatniku. Być może rozpisał swoje plany lub zostawił pożegnalną notkę.

FBI podaje też, że Brian zmarł już jakiś cza temu. Mierzące 25 000 akrów w Myakkahatchee Creek Environmental Park przeszukiwano tygodniami, by w końcu znaleźć ciało 23-latka. Niestety był jedyną osobą, która wiedziała, jak zginęła Gabby Petito.

Zobacz także: Dobitne wnioski po debacie o Polsce
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić