Rozwścieczona krowa w szpitalu. Zaatakowała pacjentów

9

Rozwścieczona krowa wbiegła do poczekalni w kolumbijskim szpitalu i zaatakowała pacjentów, przewracając wszystko, co stanęło na jej drodze. Niecodzienny incydent z udziałem zwierzęcia został nagrany przez szpitalny monitoring.

Rozwścieczona krowa w szpitalu. Zaatakowała pacjentów
Rozwścieczona krowa zdemolowała poczekalnię w kolumbijskim szpitalu (YouTube)

Dziwny incydent miał miejsce w kolumbijskim szpitalu San Rafael w gminie San Luis w Antioquia. Do sieci wrzucono nagranie, na którym widać jak rozwścieczona krowa atakuje pacjentów i demoluje szpitalną poczekalnię.

Nagranie z monitoringu pokazuje, jak zwierzę wtargnęło do środka poczekalni, gdzie było pełno ludzi. Pacjenci natychmiast zerwali się z miejsca widząc rozpędzone zwierzę. Część z nich ukryła się w rogu przychodni, jednak krowa pobiegła za nimi i zaczęła je kopać i uderzać łbem.

Krowa poturbowała kobietę

Na filmie widać jak zwierzę ślizga się na podłodze i upada kilka razy, w międzyczasie niektórzy pacjenci zdołali uciec. Jedna z kobiet, została jednak uwięziona na podłodze, przez co zwierzę kilka razy zaatakowało pacjentkę. W końcu na pomoc przyszli mężczyźni, którzy za pomocą sznura starali się odciągnąć rozzłoszczone zwierzę. Po chwili krowę udało się wyprowadzić za zewnątrz.

Zobacz także: Escaped cow charges into Colombian hospital waiting room and attacks patients

Jak podają lokalne media, nikt nie został poważnie ranny podczas zamieszania. Jedna kobieta doznała drobnych kontuzji podczas stratowania. Krowa uszkodziła także kilka krzeseł i dwa motocykle przed wejściem do szpitala.

Lokalna gazeta "Vanguardia" informuje, że właściciel krowy udał się do szpitala, aby przeprosić za incydent. Mężczyzna pytał także o stan zdrowia kobiety oraz szkody materialne, jednak nie ustalono, czy mężczyzna planuje zapłacić za zniszczenia. Policja nie wszczęła śledztwa w tej sprawie.

Zobacz także: Dziewczynka wpadła do studni. Nagranie z akcji ratowniczej w Aleppo
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić