o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Nocą kradną je z aut. Są warte duże pieniądze

164
Podziel się

Lubelskie. Okradali samochody zaparkowane na osiedlowych parkingach. Wybierali tylko niektóre marki i zabierali z nich jedną ważną rzecz. W końcu wpadli w ręce policji.

Nocą kradną je z aut. Są warte duże pieniądze
Lubelskie. Okradali nocą zaparkowane samochody (Pixabay)
bECTQKZh

Lubelskie. Gruzini okradali zaparkowane samochody

Gruzińska szajka nocą okradała samochody. Co ciekawe, Mieli bardzo wąską specjalizację. Upatrzyli sobie tylko jedną konkretną rzecz, którą zabierali z zaparkowanych aut. Cała "operacja" przebiegała szybko i sprawnie.

bECTQKZj

Lubelskie. Policja zatrzymała złodziei katalizatorów

Jak podaje lubelska policja, do kradzieży dochodziło najczęściej na osiedlowych parkingach. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn - obywateli Gruzji - w wieku 26 i 31 lat, którym postawiono zarzut 10 kradzieży katalizatorów za równowartość około 20 tys. zł.

Lubelskie. Gruzini wybierali konkretne marki samochodów

W kręgu zainteresowania Gruzinów było tylko kilka marek. Dość skrupulatnie wybierali auta, z których wycinali katalizatory.

bECTQKZp
Sprawcy za cel obierali przede wszystkim samochody japońskich producentów. Złodzieje dość skrupulatnie wybierali samochody, a ich działania związane z wycięciem przebiegały zawsze bardzo szybko i sprawnie – poinformował komisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymani, decyzją prokuratora, zostali przekazani pod dozór policji. Grozi im kara 10 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTQKZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(164)
Zatorze
7 miesięcy temu
a zdjęcie z Konina, ha ha ha
gość
7 miesięcy temu
po co om złom lepsze portponetki tudzież torebki
Oko
7 miesięcy temu
Z czegoś tszeba żyć
bECTQKZL
Aga
7 miesięcy temu
Niestety, też mnie to kiedyś spotkało. To nie kwestia marki a wysokości podwozia (prześwit)
PanXxx
7 miesięcy temu
Bravo - dostali dozór. Wrócą do siebie i będzie można ich co najwyżej cmoknać. Bravo sądownictwo
art
7 miesięcy temu
kto ci każe czytać, wkurw, ,, mnie te polskie komentarze czepianie się treści itp itd ,skomentuj o czym jest reportaż A nie pisownię amatora, coraz więcej takich komentatorów,,
123
7 miesięcy temu
Jakie więzienie i co będziecie ich karmić teraz przez te 10 lat. Powinny być obozy pracy aby mogli odpracować wyrządzone zło.
Niko
7 miesięcy temu
W Danii też kradną katalizatory.W nocy wycinają, mają czarną cerę, ale to chyba nie Gruzini? 😁
Piotr
7 miesięcy temu
Dziś mam urodziny i mam ochotę na kebaba,ale nie bardzo mam za co zaszaleć.Obecnie jestem osobą bezrobotną,bez prawa do zasiłku:((Jeśli znalazłby się Ktoś,kto mógłby wspomóc chociażby najmniejszą złotóweczką,byłbym bardzo serdecznie wdzięczny.Nr konta mbank:30 1140 2004 0000 3202 7189 1016.Miłego dnia wszystkim życzę.Piotr Nowicki.
Milicjant
7 miesięcy temu
Ta specjalizacja przejdzie na Ukraincow i Polakow.
Rick
7 miesięcy temu
Każdy Gruzin Ukrainiec po dokonaniu przestępstwa powinien być z automatu deportowany z Polski i dożywotni zakaz wjazdu
proszęopomoc
7 miesięcy temu
. , ,,Mam na imię Ola.., Jestem samotną mamą, zanim opowiem ,..chciałabym Bardzo Przeprosić ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś ..,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wszystkim dobrej środowej nocy,.Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7, , '
,proszęopomoc
7 miesięcy temu
, ,,Mam na imię Ola.., Jestem samotną mamą, zanim opowiem ,..chciałabym Bardzo Przeprosić ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś ..,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wszystkim dobrej środowej nocy,.Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7, , '
bECTQKZD
aha
7 miesięcy temu
teraz zamknąć wszystkich którzy to od nich skupowali ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić