o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Ruszyła zbiórka na Grzegorza Brauna. Ogromna kasa dla posła!

586
Podziel się

Kontrowersyjne słowa Grzegorza Brauna zostały potępione przez przedstawicieli niemal wszystkich ugrupowań politycznych. Polityka ukarano, ale ten znalazł sposób, aby nie płacić kary z własnej kieszeni.

Ruszyła zbiórka na Grzegorza Brauna. Ogromna kasa dla posła!
Ruszyła zbiórka na Grzegorza Brauna. Ogromna kasa dla posła! (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)
bESvGbaZ

Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem w Sejmie. Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, groził w czwartek z mównicy sejmowej ministrowi zdrowia Adamowi Niedzielskiemu. "Będziesz pan wisiał" - krzyknął w kierunku ministra Braun.

Zachowanie Brauna mocno zbulwersowało większość polityków w Sejmie. 54-latek został ukarany najwyższą karą: 6 miesięcy obniżenia uposażenia o 50 procent i 6 miesięcy (odebrania) 100 procent diety poselskiej.

bESvGbbb

Kolejnymi ruchami było wykluczenie go z obrad przez wicemarszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską i złożenie wniosku do prokuratury w sprawie skandalicznych słów wypowiedzianych w Sejmie przez Elżbietę Witek.

Ruszyła zbiórka na Brauna. Co za kwota

Dla Brauna to spory finansowy cios, jednak szybko znalazł sposób, aby zebrać pieniądze. Fundacja założona przez Grzegorza Brauna zorganizowała zbiórkę... na właściciela fundacji. Na rzecz posła Konfederacji udało się już uzbierać ponad 100 tys. złotych.

Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku - czytamy w opisie zbiórki.
bESvGbbh

Głos po kontrowersyjnej wypowiedzi Grzegorza Brauna zabrał także sam minister zdrowia Adam Niedzielski, który domaga się podjęcia stanowczych działań.

Oczekuję od Prezydium Sejmu podjęcia stanowczych, surowych kroków w tej dziedzinie, bo ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma podejmowanych żadnych wymiernych kroków wobec tego, co zrobił poseł Braun - powiedział Niedzielski.
Zobacz także: Anna Zalewska o UE. Zabrnęła za daleko. Dziennikarz zdumiony
bESvGbbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(586)
Szkodagadac
3 tyg. temu
"Zachowuje się Pan jak Lepper i skończy Pan jak Lepper" Powiedzial prowadzacy obrady sejmu Niesiolowski do posła.
Salvador.60
2 miesiące temu
Ale gdzie jest numer rachunku na które można wpłacać środki dla Pana Brauna, nie będę jadł a pieniądze dla tego szlachetnego człowieka wpłacę
Tusk
2 miesiące temu
bym przegapil - dziekuje za info. wplacone
bESvGbbD
Artur
2 miesiące temu
Najwyższa pora dopomóc Panu Braunowi aby miał jak walczyć z tym nieludzkim systemem. 150 zł to może niewiele ale na tyle mnie na razie stać. Dziękuję autorowi/autorce artykułu za zmobilizowanie do działania :)
fgfdfg
2 miesiące temu
dzieki za info o zbiorce .wplacilem
Nietoperz
2 miesiące temu
Jeśli już cytujecie to nie wyrywajcie z kontekstu bo "fajniej wygląda". Powiedział "będziesz Pan wisiał, jak Polska wróci będziesz Pan wisiał" (wsłuchajcie się dobrze). Mam nadzieję, że Polska w końcu wróci.
Zmartwiony
2 miesiące temu
Dziekuje za poinformowanie o zbiorce. Pieniadze przeslane :)
NORYMBERGA 2....
2 miesiące temu
Rzad Morawieckiego zamordowal 150 tys. Polakow , odcinajac ich od opieki medycznej.Osądzeni zostana rowniez lekarze i dziennikarze ktorzy popierali ludobojstwo.
Od nich zaczą...
2 miesiące temu
Dlaczego tylko Browna ukarali, a wszystkich z opozycji którzy cały czas bluzgają i wyzywają niewinnych i każą wypier..., od nich trzeba zacząć kary , a Wałęsa Komorowski Kwaśniewski też zastraszali,że kijem bejsbolowym powybijac,że jeszcze trzeba powyrzynać ....czemu nie są jeszcze ukarani???
Prawdziwy ośw...
2 miesiące temu
A czy ktokolwiek z was zastanawiał się nad prawdziwymi intencjami ludzi propagujących teorie spiskowe? Jaki oni mają światopogląd? Co kryje się pod przykrywką,, ostrzegania "ludzi i tym ich,, otwieraniem oczu"? Polecam wszystkim artykuł jak internet zmienił świat na gorsze gazeta świat wiedzy.
Sawietnik
2 miesiące temu
Rządzący traktują nas jak zwierzęta będące ich własnością. Oczekują, że będziemy się dla nich rozmnażać. Hodowla musi być opłacalna.
Bebzon Higgsa
2 miesiące temu
Ci co sugerują, żeby wpłacać lepiej na zwierzęta, to odpowiem, że to właśnie na ten cel, bo banda czworga zaczyna nas traktować jak zwierzęta: "wyszczepić", odporność stadna" Liczymy, że ludzie tacy jak Braun porwą ludzi aby zrobili pożądek z tymi zbrodniarzami. Jeśli się nie uda, to trudno. 20 zł mi nie żal aby się przekonać. Gdyby nie Braun, to nawet byśmy niewiedzieli o experymentach Pfizera na niemowlakach. Niech się wstydzą Ci, co przeszli nad tym dokumentem obojętnie. Trzeba nam idealistów, nie wyrachowanych i vezemocjonnych agentów cudzych interesów.
Bebzon Higgsa
2 miesiące temu
Nagonka na Brauna. W RMF bzdurny artykuł o ośwuadczeniu finansowym. Widać, że POPIS ustalił linję ataku na urodzinach u Mazurka. Budka, Cymański, Szumowina tak się gryzą przek kamerami, tak ich Mazurek dociska. Szkoda, że RMF przed zachwalaniem szczepień nie podajà komunikatu "Audycja sponsorowana", bo kasę od PISu dostali jak reszta. Im bardziej główne media ujadają, tym bardziej trzeba na kogoś głosować i popierać.
bESvGbbv
Bebzon Higgsa
2 miesiące temu
Niedzielski, to nie sędzia i nie musi być niezawisły.😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić