o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Rydzyk rozmawiał z Kaczyńskim o Ziobrze. Kulisy rozmowy

22
Podziel się

Tadeusz Rydzyk mocno wspiera Zbigniewa Ziobrę. W niedzielę toruński duchowny miał zadzwonić do Jarosława Kaczyńskiego, by wstawić się za ministrem sprawiedliwości.

Rydzyk rozmawiał z Kaczyńskim o Ziobrze. Kulisy rozmowy
Tadeusz Rydzyk (ONS)
bECtYmCZ

Jak podaje Wirtualna Polska Zbigniew Ziobro jest w stałym w kontakcie z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. W ubiegłą niedzielę gdy sytuacja w koalicji rządzącej była bardzo napięta, toruński duchowny zadzwonił do Jarosława Kaczyńskiego próbując załagodzić spór.

O telefon do prezesa poprosił ojca Rydzyka Ziobro. Chciał, by ten wstawił się za nim i załagodził spór. W obozie Ziobry zapanowała jednak duża nerwowość, bo prezes PiS nie odbierał telefonu z Torunia. Zrobił to po dłuższym czasie i rozmawiali około godziny - mówi WP jeden z polityków PiSu
bECtYmDb

Ojciec Tadeusz Rydzyk wstawił się za Zbigniewem Ziobrą

Jarosławowi Kaczyńskiemu nie spodobało się to, że media z Torunia stanęły po stronie hodowców norek w sporze o tzw. "piątkę Kaczyńskiego". Prezes PiS miał wysłuchać Tadeusza Rydzyka, ale nic mu nie obiecał co do dalszych losów Zbigniewa Ziobry.

"Polska The Times" pisała w ubiegłym tygodniu, że za buntem Zbigniewa Ziobry w sprawie ustawy o ochronie zwierząt swoi właśnie Tadeusz Rydzyk. Duchowny miał udzielić ministrowi sprawiedliwości swojego błogosławieństwa.

bECtYmDh

Politycy PiS od kilku dni atakowali Zbigniewa Ziobrę i Solidarną Polskę. Padły zapowiedzi o zdecydowanych i ostrych krokach. W poniedziałek doszlo do spotkania między Jarosławem Kaczyńskim a Zbigniewem Ziobrą. Prezes PiS miał postawić ministrowi sprawiedliwości kilka warunków, które musi spełnić, jeśli chce pozostać w koalicji rządowej.

Zobacz także: "Piątka dla zwierząt". Jarosław Kaczyński wygra z Rydzykiem? W tle "strumień pieniędzy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECtYmDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
ojciec?
12 miesięcy temu
Czy on jest naprawdę sługą Chrystusa? Przecież Syn Boży nie miał na Ziemi żadnych luksusów, "nie miał gdzie głowy złożyć", i nigdy o to nie zabiegał, więc dlaczego ten zbudował sobie wielkie eldorado, i doi kasę od emerytów, a zwłaszcza z budżetu? Jezus bezinteresownie nauczał, uleczał i karmił, ale co najważniejsze: każdemu człowiekowi okazywał szczerą miłość, szacunek i empatię! A on? Czy pamiętacie, jak kiedyś haniebnymi słowami obraził publicznie śp. Prezydentową? (z szacunku dla zmarłej, nie powtórzę tych podłych słów), bo jego zdaniem "była brzydka"? A może on tak powiedział, bo jak wielu facetów w sukienkach, też wolał chłopców? A ja tam myślę, że Ona dla Lecha, swego męża była piękna, i miała dobre serce? Ale skoro on nawet byłej Prezydentowej nie uszanował, to myślicie, że ma w sobie jakichkolwiek szacunek dla zwykłych ludzi? On już chyba dawno temu zapomniał, że Jezus żyje, i zasiada po prawicy swego Ojca? A jeśli Chrystus czasem przygląda się temu cwaniakowi, to pewnie zdumiony zastanawia się, czym się różni wyłudzanie "na wnuczka", od wyłudzania "na ojca"?
Niestety
12 miesięcy temu
Prywatę sobie urządzają i dzielą się kasą podatnika. Trzeba głośno mówić jak jest.
Pytam
12 miesięcy temu
Przepraszam bardzo co do polityki ma Rydzyk???
bECtYmDD
katolik
12 miesięcy temu
Ojciec Tadeusz powinien wejść do Rządu. I to on powinien zostać Premierem. Zakończyły by się konflikty miedzy ministrami
Rosa
12 miesięcy temu
No to wracamy do króla świeczka. To będzie super życie, ale poloczkom to chyba pasuje?!!!
Starszy.
12 miesięcy temu
Rydzyk proszę nie wtrącać się do Polityki.Twoja służba jest przy ołtarzu.Wara od Polityki.
politolog
12 miesięcy temu
Sytuacja jest napięta i Ojciec Tadeusz powinien natychmiast interweniować na naszej scenie politycznej. Myślę że wejście Macierewicza do rządu by uspokoiło sytuację i podpisanie umowy koalicyjnej z Ojcem Rydzykiem jako GWARANTEM.
Tathagata
12 miesięcy temu
Kaczyński po raz pierwszy pokazał ludzką twarz, co nie spodobało się Rydzykowi. Ten jest jeszcze gorszy. Udziela Ziobrze błogosławieństwa w mordowaniu zwierząt.
Twój Nick
12 miesięcy temu
Może do Torunia trzeba przenieść pałac prezydencki, bo tam zapadają najważniejsze decyzje.
ZK Wronki
12 miesięcy temu
A ja się cieszę ze PiS buduje nowe więzienia .
adam
12 miesięcy temu
to jest jakiś cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!
2,510
12 miesięcy temu
Rydzyk to niech się zajmie duszpasterstwem a nie polityką
?????
12 miesięcy temu
Jak się chce psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie.
bECtYmDv
Obywatel
12 miesięcy temu
Czy wy ludzie widzicie co tu się odwala? Przecież to śmiech na sali żeby jakiś koleś w spódnicy rozmawiał o losach polski.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić