o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Rydzyk rozmawiał ze studentami. "Zabrakło wychowania z domu"

45
Podziel się

Na antenie TV Trwam Tadeusz Rydzyk rozmawiał ze studentami o marszach i aktywistach LGBT. "Zabrakło opieki i właściwego wychowania z domu. Są pod wypływem tej ideologii lewactwa i marksizmu" - mówił redemptorysta.

Rydzyk rozmawiał ze studentami. "Zabrakło wychowania z domu"
Tadeusz Rydzyk ostro komentuje marsze i protesty. (YouTube)
bECsIXMB

Tadeusz Rydzyk w programie "W naszej rodzinie" rozmawiał ze studentami m.in. na temat protestów oraz marszów. Punktem wyjścia do rozmowy było przypomniane nagrania, na którym starsza kobieta podchodzi do aktywistki LGBT i przed nią klęka.

"Ideologia lewacka"

Student obecny w studiu stwierdził, że to trudny temat do rozmowy. Tadeusz Rydzyk oznajmił z kolei, że osoby biorące udział w marszach są zagubione i znajdują się "pod wpływem różnych ideologii". Potrzebne są im, jak twierdzi, czas oraz modlitwa.

bECsIXMD
Po rozmowie z niektórymi ludźmi widać, że nie wiedzą, czemu protestują (...). Niektórzy też zmieniają zdanie, jak się dłużej z nimi na ten temat porozmawia. Ale te wszystkie rozmowy podczas protestów pokazały też, że czasami nie warto ze wszystkimi dyskutować. Trzeba po prosu się za tych ludzi modlić - powiedziała obecna w studiu studentka II roku Informatyki medialnej w WSKSiM w Toruniu.

Rydzyk kilkukrotnie wspomniał o "ideologii marksistowskiej", która "opanowała" Zachód i jest sprzeczna z polskością. Dodał, że odpowiedzialne za to są "media polskojęzyczne, które nie są polskie i w których nie ma ducha polski".

Duchowny kontynuował swój wywód, stwierdzając, że aktywiści to osoby, którym zabrakło odpowiedniego wychowania i rozmów z rodzicami. Zapytał także współprowadzących, czy w ich domach takie rozmowy były prowadzone, na co oboje odpowiedzieli, że "oczywiście".

bECsIXMJ

Na koniec Rydzyk podkreślił, że mimo wszystko" nie wolno potępiać ludzi". - Trzeba poczekać. Młody człowiek potrzebuje miłości - oświadczył.

Zobacz także: Dramatyczny apel Tadeusza Rydzyka. "Szokujące porównania mnie nie dziwią"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECsIXNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Realista
4 miesiące temu
Gdy ktoś jest dobrze wychowany,to nie jest chciwy. A Tadzik to sama chciwość.
Szkieletor
5 miesięcy temu
Midas jest chodząca otyłością.
Newer
5 miesięcy temu
Hmm czy mi się wydaje czy Jezus mówił coś o tolerancji, miłości do bliźniego, o kochaniu każdego, a nie tylko ludzi kierujących się zabobonami i żyjących jeszcze w duchu polskiej wsi lat dawnych
bECsIXNf
Gość
5 miesięcy temu
Tepaki nie rozumieją tego co usłyszą . Wielu wychowuje dzieci bezstresowo to teraz zbierają powili owoce owego wychowania. Matko i ojcze nie masz rózgi na syna czy córkę ona będzie miała na ciebie kij bejsbolowy
Redi
5 miesięcy temu
O wychowaniu ma czelność wypowiadać się facet, który wyrzucił ojca z domu??
Jan
5 miesięcy temu
Wierzcie w Boga, miłość, dobro a nie słuchajcie takich pajacyków jak Tadzio R. Kościół w Polsce upada, cały czas i nic nie robi żeby to naprawić, wręcz przeciwnie. Jak tak dalej pójdzie to za 20-30 lat nie będzie już komu do kościoła chodzić i zostaną tylko te wielkie budowle katolickie (nie chrześcijańskie) budowane za nasze pieniądze z taką obłudą i przepychem.
Pytanie
5 miesięcy temu
Głowa Tediego ma kształt kapusty. Przypadek???
aza
5 miesięcy temu
" W naszej rodzinie" to jest fajnie. Można bezkarnie gwałcić dzieci, maltretować niepełnosprawnych w ośrodkach, mieć duuuuże pieniądze za nic nie robienie, dostawać samochody od bezdomnych. Rodzina z ojcem w sukience jest cacy a rodzina z tęczą jest zła bo uczciwa!
sdziho
5 miesięcy temu
módl się tadziu ile wlezie a właściwie cały czas bo tym nikomu krzywdy nie zrobisz a swym głupim gadaniem już możesz i w dodatku poprawisz se humor
rozczarowany....
5 miesięcy temu
Łojciec to maszynka do robienia pieniędzy i wyciągania jej od głupków wierzących w jego katolicyzm
rozczarowany....
5 miesięcy temu
Panie Rydzyk czy zna pan bardziej pazernego człowieka niż pan. no pomijam obajtka to osobny temat.
słuchacz- nie...
5 miesięcy temu
Tadziu wolę tych ludzi, bo nie ma w nich agresji , niż twojego idola z Rosji z jego nadajnikami.
A.B.
5 miesięcy temu
Nic juz nie uratuje takiego Kościoła Katolickiego,jaki funkcjonuje w Polsce bo duchowni niczego ,a to niczego z tego zmieniajacego się swiata nie rozumieja.Dalej pycha,prózniactwo,mamona,groźby ,połajania i ani krzttyny wstydu.
bECsIXMX
Sure Not
5 miesięcy temu
No i prawdę powiedział. W czym problem? Żyjewmy w czasach kiedy powiedzenie prawdy stało się aktem bluźnieczym i obrazoburczym. Polecam lekturę książki Huxley'a Nowy wspaniały świat. Tam np. użycie słowa 'matka' wzbudzało obrzydzenie. Nie jesteśmy daleko od takiego stanu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić