Rydzyk rozmawiał ze studentami. "Zabrakło wychowania z domu"

64

Na antenie TV Trwam Tadeusz Rydzyk rozmawiał ze studentami o marszach i aktywistach LGBT. "Zabrakło opieki i właściwego wychowania z domu. Są pod wypływem tej ideologii lewactwa i marksizmu" - mówił redemptorysta.

Rydzyk rozmawiał ze studentami. "Zabrakło wychowania z domu"
Tadeusz Rydzyk ostro komentuje marsze i protesty. (YouTube)

Tadeusz Rydzyk w programie "W naszej rodzinie" rozmawiał ze studentami m.in. na temat protestów oraz marszów. Punktem wyjścia do rozmowy było przypomniane nagrania, na którym starsza kobieta podchodzi do aktywistki LGBT i przed nią klęka.

"Ideologia lewacka"

Student obecny w studiu stwierdził, że to trudny temat do rozmowy. Tadeusz Rydzyk oznajmił z kolei, że osoby biorące udział w marszach są zagubione i znajdują się "pod wpływem różnych ideologii". Potrzebne są im, jak twierdzi, czas oraz modlitwa.

Po rozmowie z niektórymi ludźmi widać, że nie wiedzą, czemu protestują (...). Niektórzy też zmieniają zdanie, jak się dłużej z nimi na ten temat porozmawia. Ale te wszystkie rozmowy podczas protestów pokazały też, że czasami nie warto ze wszystkimi dyskutować. Trzeba po prosu się za tych ludzi modlić - powiedziała obecna w studiu studentka II roku Informatyki medialnej w WSKSiM w Toruniu.

Rydzyk kilkukrotnie wspomniał o "ideologii marksistowskiej", która "opanowała" Zachód i jest sprzeczna z polskością. Dodał, że odpowiedzialne za to są "media polskojęzyczne, które nie są polskie i w których nie ma ducha polski".

Duchowny kontynuował swój wywód, stwierdzając, że aktywiści to osoby, którym zabrakło odpowiedniego wychowania i rozmów z rodzicami. Zapytał także współprowadzących, czy w ich domach takie rozmowy były prowadzone, na co oboje odpowiedzieli, że "oczywiście".

Na koniec Rydzyk podkreślił, że mimo wszystko" nie wolno potępiać ludzi". - Trzeba poczekać. Młody człowiek potrzebuje miłości - oświadczył.

Zobacz także: Dramatyczny apel Tadeusza Rydzyka. "Szokujące porównania mnie nie dziwią"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić