Rydzyk został pisarzem. Pisze "życiową" książkę

42

Tadeusz Rydzyk, właściciel katolickiego imperium medialnego, zapowiedział napisanie nowej książki. Ma mieć charakter antyaborcyjny. Rydzyk za pośrednictwem Radia Maryja poprosił o historie ludzi "którzy uratowali się przed tzw. aborcją".

Rydzyk został pisarzem. Pisze "życiową" książkę
Tadeusz Rydzyk (PAP, Tytus Żmijewski)

Ojciec Rydzyk wystosował apel do słuchaczy Radia Maryja. Za pośrednictwem strony internetowej prosi o "nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowani przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem". Wysłane przez słuchaczy materiały mają być podstawą do stworzenia nowej książki.

Jak mówi Rydzyk, od dawna miał zamiar napisać książkę o charakterze antyaborcyjnym. Dodał, że ma nadzieję, iż „publikacja jego autorstwa przedstawiająca prawdziwe historie zachęci innych do ratowania życia”. Ci, którzy chcieliby podzielić się z o. Rydzykiem swoimi przeżyciami lub doświadczeniami, mogą wysłać e-mail, lub list w formie tradycyjnej na adres Radia Maryja.

"Za protesty odpowiedzialny jest Szatan"

Dyrektor Radia Maryja wielokrotnie krytycznie odnosił się do kwestii aborcji oraz do protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W opinii Rydzyka za protesty po wyroku TK odpowiedzialny jest "właśnie Szatan i restrykcje".

Ateiści zrobią wszystko, żeby wyrwać ludzi z Kościoła. To jest diabeł, Szatan. Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę swoją działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne. To Szatan. Dlatego tak ważne, żeby ci ludzie się modlili. Modlitwa, eucharystia zatrzymuje Szatana, on tego się boi - dodał.

Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, fakt, że odbywają się protesty za aborcją, bardzo źle zwiastują na przyszłość. Jego zdaniem, starość szykuje się dla rodziców bardzo nieciekawie. "Jeżeli tak są wychowywane dzieci, to one nie będą szanowały swoich rodziców. Teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazji"– dodał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić