o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Rydzyk został pisarzem. Pisze "życiową" książkę

33
Podziel się

Tadeusz Rydzyk, właściciel katolickiego imperium medialnego, zapowiedział napisanie nowej książki. Ma mieć charakter antyaborcyjny. Rydzyk za pośrednictwem Radia Maryja poprosił o historie ludzi "którzy uratowali się przed tzw. aborcją".

Rydzyk został pisarzem. Pisze "życiową" książkę
Tadeusz Rydzyk (PAP, Tytus Żmijewski)
bESlCrsR

Ojciec Rydzyk wystosował apel do słuchaczy Radia Maryja. Za pośrednictwem strony internetowej prosi o "nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowani przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem". Wysłane przez słuchaczy materiały mają być podstawą do stworzenia nowej książki.

Jak mówi Rydzyk, od dawna miał zamiar napisać książkę o charakterze antyaborcyjnym. Dodał, że ma nadzieję, iż „publikacja jego autorstwa przedstawiająca prawdziwe historie zachęci innych do ratowania życia”. Ci, którzy chcieliby podzielić się z o. Rydzykiem swoimi przeżyciami lub doświadczeniami, mogą wysłać e-mail, lub list w formie tradycyjnej na adres Radia Maryja.

bESlCrsT

"Za protesty odpowiedzialny jest Szatan"

Dyrektor Radia Maryja wielokrotnie krytycznie odnosił się do kwestii aborcji oraz do protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W opinii Rydzyka za protesty po wyroku TK odpowiedzialny jest "właśnie Szatan i restrykcje".

Ateiści zrobią wszystko, żeby wyrwać ludzi z Kościoła. To jest diabeł, Szatan. Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę swoją działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne. To Szatan. Dlatego tak ważne, żeby ci ludzie się modlili. Modlitwa, eucharystia zatrzymuje Szatana, on tego się boi - dodał.
bESlCrsZ

Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, fakt, że odbywają się protesty za aborcją, bardzo źle zwiastują na przyszłość. Jego zdaniem, starość szykuje się dla rodziców bardzo nieciekawie. "Jeżeli tak są wychowywane dzieci, to one nie będą szanowały swoich rodziców. Teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazji"– dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESlCrtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
Anka
6 miesięcy temu
To nie będzie "życiowa" powieść, tylko "rzyciowa"...Od tej tylnej dolnej części pleców...
Dziadek
6 miesięcy temu
Tytuł: Jak doić staruszków, i rząd.
cleo.net
6 miesięcy temu
Pisze książkę?! A on w ogóle umie pisać?! Bo wypowiedzenie jednego, prostego zdania w języku polskim zdecydowanie przerasta tego osobnika. A tu proszę - książka! Pewnie zostanie w ten sam sposób napisana, co jego "doktorat". Zakładając, że można takowy pisać po podstawówce i podając się za księdza...
bESlCrtv
Polka
6 miesięcy temu
Obronca zycia die takiego Kartei sie ze nie bedzie dochodow
Jacek
6 miesięcy temu
Tytuł: " jak to robić, dorobić się bez wazeliny" .
el-ka
6 miesięcy temu
Prawie każdy ma materiał na książkę.Ale trzeba mieć tzw.lekkie pióro.Rydzyk tego niema.
Czytelnik
6 miesięcy temu
O.Dyrektor nie posiada żadnego imperium.Wszystko jest własnością Zakonu zbudowanego z pomocą darów ,które dawali wierni.Ja też jestem wśród nich.Pozdrawiam.
Rozsadny
6 miesięcy temu
Jak zostać agentem wschodu
synek
6 miesięcy temu
ksiązka - jak okradam polaków z kasy
Skolopendra
6 miesięcy temu
Powinien napisać książkę "jak kraść i nie siedzieć w więzieniu"
Pop
6 miesięcy temu
Spis przekrętów Pana Tadeusza!
Zmzm
6 miesięcy temu
Nobel pewny
Babcia Jadzia
6 miesięcy temu
Jak jest taki dobry we wszystkim to na misję go do Libanu lub Afryki do Rwandy!!!!
bESlCrtn
Filu
6 miesięcy temu
O trzepaniu kasiury to będzie poradnik czy pamiętnik.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić