Rydzyk w czepku urodzony. Ojciec dyrektor ma co świętować

90

Telewizja Trwam w 2020 roku odnotowała wzrost oglądalności i mogła pochwalić się widownią na poziomie ponad 30 tys. widzów. W rankingu najchętniej oglądanych stacji uplasowała się aż o 13 miejsc wyżej niż w roku 2019.

Rydzyk w czepku urodzony. Ojciec dyrektor ma co świętować
Telewizja Trwam powstała należy do fundacji Lux Veritatis. (Wikipedia)

Telewizja Trwam może pochwalić się znacznym wzrostem oglądalności w stosunku do poprzednich lat. W 2020 roku kanał oglądało około 35,7 tys. osób, co oznacza wzrost o 11,2 tys.

Telewizja Trwam odnotowuje wzrost oglądalności

Ponadto stacja znajduje się obecnie na 28. miejscu najchętniej oglądalnych stacji telewizyjnych w Polsce. Jest wyżej aż o 13 pozycji. W 2019 roku uplasowała się na miejscu 41.

W 2018 roku stacja miała 0,36 proc. udziału, natomiast w 2017 roku było to 0,52 proc. Telewizja Trwam w przeciwieństwie do Radia Maryja może nadawać reklamy, jednak rzadko się na to decyduje, a przychody są niskie.

Telewizja Trwam istnieje od 2003 roku, a jej właścicielem jest fundacja Lux Veritatis należąca do Tadeusza Rydzyka. W późniejszych latach powstał także odział TV Trwam w Chicago i Toronto. Stacja od kilku lat współpracuje z TVP.

TVP zajęła pierwsze miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji. Na drugim miejscu jest Polsat, a na trzecim TVP2. Tuż za podium znalazła się stacja TVN.

Zobacz także: Ojciec Tadeusz Rydzyk porównał się do Jezusa. Oskarżyciel zabrał głos
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić