Rzecznik PiS zadał pytanie młodym. Dostał 5 tysięcy odpowiedzi

178
Podziel się:

Radosław Fogiel, rzecznik PiS, w materiałach wideo umieszczonych na TikTok-u porzucił garnitur i krawat na rzecz podkoszulka oraz koszuli. W jednym z filmików zwrócił się do młodych i zadał im jedno, ale za to bardzo ważne dla partii pytanie. Przeczytanie wszystkich odpowiedzi może mu zająć dłuższą chwilę.

Rzecznik PiS zadał pytanie młodym. Dostał 5 tysięcy odpowiedzi
Radosław Fogiel (TikTok, @pis_org)

Prawo i Sprawiedliwość otworzyło nową trasę programową, która ma pomóc zarysować program ugrupowania na najbliższe wybory i podsumować dokonania partii w ostatnich latach.

Inna odsłona rzecznika PiS

Politycy obozu rządzącego próbują przekonać do siebie wyborców, aby wygrać nadchodzące wybory. W ramach tych starań zawitali również do internetu. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pracował w Banku Światowym. Tak wykpił Kurskiego

Jedną z osób, która często pojawia się na profilu Prawa i Sprawiedliwości na TikTok-u jest Radosław Fogiel, rzecznik tego ugrupowania. Jednak możemy zobaczyć go tam z zupełnie innej odsłonie.

Fogiel wyraźnie starał się wyglądać typowo "na luzie". Ma na sobie podkoszulek z nadrukiem, a na to narzucił rozpiętą czarną koszulę. 

Fogiel: Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u?

Filmik rozpoczyna się od fragmentu z koncertu Maty, następnie wkracza polityk Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zarzucił młodym, że nic nie wiedzą o polityce, czerpią wiedzę o partii rządzącej z tekstów piosenek i nie są w stanie merytorycznie skrytykować rząd.

Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? Czy wy w ogóle wiecie cokolwiek o Prawie i Sprawiedliwości? Waszą nienawiść ukształtowały teksty Cypisa i Maty. Nie wiecie nic o naszych programach, o naszej polityce, o tym, co nam się udało zrobić przez te osiem lat. Chętnie posłucham, konkrety! W komentarzach. Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? - pyta internautów Radosław Fogiel.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pod materiałem wideo lawina komentarzy. W zaledwie jeden dzień ich liczba przekroczyła 5,5 tys.

Internauci dość często wspominają o inflacji, finansowaniu teoretycznie publicznych, a w praktyce partyjnych mediów, braku rozgraniczenia kościoła od państwa, reformach ministra Czarnka, pieniądzach wyrzuconych na wybory kopertowe oraz przyznawaniu dotacji ludziom związanym z PiS.

Anna Maria Żukowska: długo nad tym myślałeś, Mistrzu?

Na zamieszczone w sieci nagranie zareagowali nawet niektórzy politycy, a wśród nich znalazła się posłanka Anna Maria Żukowska z Lewicy.

Radek Fogiel, długo nad tym myślałeś, Mistrzu? Rozumiem, że teraz siedzisz i czytasz te komentarze, o które się dopraszałeś, i nareszcie wiesz, za co - napisała posłanka na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić