aktualizacja 

Rzeszów. Podejrzany o zabójstwo kobiety pod blokiem zatrzymany

50

W piątek pod jednym z rzeszowskich bloków znaleziono ranioną nożem kobietę. Nie udało jej się przeżyć. Funkcjonariusze znaleźli podejrzanego o zabójstwo. Został aresztowany.

Rzeszów. Podejrzany o zabójstwo kobiety pod blokiem zatrzymany
Zdjęcie z miejsca zdarzenia zamieszczone na stronie miasta Rzeszów (Facebook)

W piątek rano przed blokiem przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie przechodnie usłyszeli głos proszącej o pomoc kobiety. Na miejscu zjawiła się policja, okazało się, że 47-latka została poważnie raniona ostrym narzędziem. Nie udało się uratować jej życia.

Na miejscu zjawili się specjaliści, którzy zabezpieczyli teren. Udało im się znaleźć prawdopodobne narzędzie zbrodni. Ustalono również, że sprawca wsiadł do samochodu marki Audi. Policja ruszyła ulicami Rzeszowa w pościg.

Okazało się, że podejrzany podczas próby ucieczki spowodował dwie kolizje. Na skrzyżowaniu ul. Błogosławionej Karoliny i Strzyżowskiej zderzył się z kierującym kią, nie zatrzymał się, odjechał. Na skrzyżowaniu ulic Strzyżowskiej i Ustrzyckiej uderzył w ogrodzenie. Finalnie auto zostawił na ul. Wadowickiej i podjął pieszą ucieczkę. Z tego miejsca ruszyli funkcjonariusze z psem tropiącym. 42-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przy ulicy Krakowskiej. Został aresztowany, a w sobotę usłyszał zarzut zabójstwa.

Jak donosi "Gazeta Wyborcza" podejrzany znał się z zabitą kobietą. Prawdopodobnie, choć nie jest to jeszcze potwierdzone, feralnego dnia odwiedził ją pod blokiem, gdzie zadał śmiertelne ciosy.

Zobacz także: Owsiak o Radiu Maryja. Takich słów można było się spodziewać
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić