o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Rzuciła się z nożem na dziecko. Dramatyczny finał kłótni dwóch kobiet na Śląsku

47
Podziel się

Policja aresztowała 28-latkę, która usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa. Kobieta straciła nad sobą panowanie, a chwilę później zaatakowała syna swojej koleżanki. Chłopak trafił do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej.

Rzuciła się z nożem na dziecko. Dramatyczny finał kłótni dwóch kobiet na Śląsku
bDpjzwCZ

28-latka trafiła już do aresztu, gdzie spędzi wstępnie 3 miesiące. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Dźgnęła nożem 15-letniego syna koleżanki, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

O awanturze policjanci dowiedzieli się we wtorek o 5 rano. Dwie kobiety i syn jednej z nich kłócili się, a ich agresywne zachowanie zwróciło uwagę świadków. Policję wezwano jednak dopiero wtedy, gdy 15-letni syn jednej z kobiet otrzymał cios nożem prosto w klatkę piersiową.

bDpjzwDb
Zobacz także: Czajka. Co z odpowiedzialnością Rafała Trzaskowskiego? Joanna Kluzik-Rostkowska odpowiada PiS

28-latka to recydywistka

Chłopak został przetransportowany do szpitala. W szpitalu lekarze stwierdzili, że życiu 15-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kobieta, którą aresztowano, okazała się być recydywistką. Prokuratura może więc surowiej potraktować jej czyn. Grozi jej 8 lat więzienia.

bDpjzwDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
xxxzzz
3 miesiące temu
Za próbę zabójstwa recydywie grozi osiem lat ,przecież to jakieś jaja.
123
3 miesiące temu
5 rano kłótnia 2 baby i syn 15 letni jednej nich,świadkowie to dziwne jakieś.Juz sama pora wskazuje że to towarzystwo jakieś lewe .
zocha
3 miesiące temu
3 miesiące za próbę zabójstwa to osoba nie obliczalna do roboty do kamieniołomów, dożywocie a nie za nasze podatki będzie jadła śniadania,obiady i kolację ,próbowała zabić dziecko po 3 miesiącach wypuszczą aż w końcu zabije inne osoby
bDpjzwDD
Rene
3 miesiące temu
już cztać tego się nie chce....to już nie ludzie, zaplacimy za to wszyscy, brak wychowania będzie dla nas jak dżuma....
Tyle
3 miesiące temu
Oj, nie oceniałabym teraz tak jednoznacznie. Nastolatkowie teraz potrafią wyprowadzić z równowagi. Internetowe mądrości i przekonanie o bezkarności robią swoje.
Najnowsze komentarze (47)
daria
2 miesiące temu
jej w recydywie 8 lat? a przed chwila czytałam inny artykuł o usiłowaniu zabójstwo i gfrozi dożywocie. sami nie wiecie chyba co i o czym piszecie.\
Znawca
3 miesiące temu
Tak dla przypomnienia odnośnie prawa; atak nożem w klatkę piersiowa na mężczyznę to do 5 lat , tak do 5 . W tym przypadku do 8 bo recydywa. Natomiast atak ptaszka na cipke to do 12 lat a recydywa do 15 lat. Serce czy mózg jako organy są trzeciorzedne i nie mogą konkurować o takie względy u ustawodawcy.
polew
3 miesiące temu
500 plusy pożarły sie o kolejkę w żabce
asdf
3 miesiące temu
"15-letni syn jednej z kobiet otrzymał cios nożem prosto w klatkę piersiową" "Chłopak został przetransportowany do szpitala. W szpitalu lekarze stwierdzili, że życiu 15-latka nie zagraża niebezpieczeństwo." i pewnie przykleili pasterek i odesłali do domu ;-)
Marta
3 miesiące temu
na co wy liczyliście? Zfeminizowany ,,sąd" przecież nie zrobi dużej krzywdy kobiecie! tak działa nadzwyczajna kasta,najwieksza grupa przestępcza w tym kraju
Anya
3 miesiące temu
Pewnie gdyby tak zrobił mężczyzna to od razu dożywocie,ale przecież to kobieta...a ponoć chcą równouprawnienia i płeć nie ma znaczenia
Rekins80
3 miesiące temu
Rzuciła się na niego bo już wyrastał z niego:biały,heterseksualny mężczyzna w dodatku wierzący...efekt kolejnej fali feminazizmu
Adam
3 miesiące temu
A dlaczego ją nie wypuscić na wolność?przecież to kobieta,a kobiety są specjalnie uprzywilejowane w tym kraju!Pewnie postkomunistyczny feminazistowski Sąd da jej jakiś śmiesznie mały wyrok!
bDpjzwDv
gosc
3 miesiące temu
Dożywocie bo chłopak mógłby zginać a nie 8 lat to jakiś żart!!!!!!!!!
ad absurdum
3 miesiące temu
"Rzuciła się z nożem na dziecko" - dlaczego w artykułach 15-latek raz jest dzieckiem, a innym razem mężczyzną?
Bvnc
3 miesiące temu
Znowu Margot !
Środa
3 miesiące temu
Feministki powinny jej bronić. Ona wyraziła swój gniew z powodu prześladować kobiet przez mężczyzn.
Beata Szydło
3 miesiące temu
Patrz Europo jak w Polsce można pięknie żyć...
konsultant
3 miesiące temu
Na pewno poszło o brak maseczki. Bohaterska postawa!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić