Wróć na
Karolina Woźniak
|

Sąd nie miał litości dla rodziców. Ich dziecko spotkał los "gorszy niż śmierć"

48
Podziel się

Rodzice zostali skazani na 27 lat więzienia. W 2016 roku ich syn zmarł - para trzymała syna w klatce, a w ramach kar kazała mu się zanurzać we wrzącej wodzie.

Sąd nie miał litości dla rodziców. Ich dziecko spotkał los "gorszy niż śmierć"
Rodzice, którzy trzymali dziecko w klatce i wylewali na nie wrzątek, zostali skazani. (Twitter, @twitervirall)
bCOrJodN

Ojciec 5-letniego dziecka został również skazany na karę chłosty - otrzyma 24 baty. Sąd oświadczył, że zarówno ojciec, jak i matka, są winni śmierci chłopca w takim samym stopniu.

Rodzice, którzy trzymali dziecko w klatce, zostali oskarżeni i skazani w Singapurze - tam też odbędą karę. Sąd Najwyższy uznał tę sprawę, jako "jedną z najgorszych, które dotyczą wykorzystywania dzieci".

bCOrJodP

Rodzice, którzy trzymali dziecko w klatce, zostali skazani na 27 lat więzienia

Proces rozpoczął się 12 listopada 2016 roku - miesiąc po śmierci 5-latka. W październiku rodzice w ramach kary zanurzyli dziecko w wodzie, której temperatura wynosiła 92 stopnie Celsjusza. Poparzeniu uległo 75 proc. ciała.

Rodzice dziecka czekali 6 godzin, zanim zabrali go do szpitala. Po przyjeździe do placówki malec zmarł. Podczas rozprawy wyszło na jaw, że rodzice torturowali go także na inne sposoby: przypalali jego ciało gorącymi łyżkami i szczypało je obcęgami.

Oblewanie i zanurzanie dziecka we wrzątku miało miejsce 4 razy na przestrzeni 7 dni - od 15 do 22 października. 5-latek nie był jedynym dzieckiem, które tak traktowali - rodzeństwo zmarłego chłopca również było maltretowane.

bCOrJodV

Podczas ogłaszania wyroku, sędzia Valerie Thean określiła tortury chłopca, jako "wyjątkowo okrutne". Zastępca prokuratora, Tan Wen Hsien powiedział, że chłopca spotkał "los gorszy niż śmierć".

Zobacz także: Zbrodnia z epoki żelaza. Odkryli w Anglii szkielet zamordowanego mężczyzny

bCOrJoeq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
xxxv
3 tyg. temu
Rodzicom powinni wymierzyć karę adekwatną do ich winy. Powinni ich utopić we wrzątku.
Spięty
3 tyg. temu
kara śmierci za krzywdzenie dzieci
Alex
3 tyg. temu
Za krzywdzenie dzieci kara śmierci powinna być...ale taka która sprawi ze będą cierpieć nim zejdą z tego świata...nie wyobrażam sobie jak te dzieci musiały cierpieć:(:(
bCOrJoer
pajton
3 tyg. temu
Rozebrać ich na przeszczepy. Przynajmniej ratując kogoś trochę odpokutują.
Obserwato r
3 tyg. temu
Myślę że w więzieniu nie pożyją długo .
Najnowsze komentarze (48)
Rogata
1 tyg. temu
No kara powinna być większa. Tak mi się wydaje. Powinni ich dać do kamieniołomu lub kopalni soli, 12 godzin dziennie pracować o suchym kawałku chleba i wodzie. A jak by nie pracowali to ich zamykać właśnie w klatce. Długo by nie pożyli, taka praca nie jest łatwa.
(A)
3 tyg. temu
Łagodna kara, jak na Singapur.
gość
3 tyg. temu
Dziecko było na coś chore,że trzymali je w klatce i nie chcieli się zajmować ?
mua
3 tyg. temu
Staropolska kara dla muzoli, nabijanie na pal za katowanie dzieci.
Aneta
3 tyg. temu
Cieżko nawet dać jakąś karę, każda byłaby za mała. To jak obóz koncentracyjny, tylko że oprawcy to własni rodzice. Nie mieści się w głowie, że takie bestie żyły wśród ludzi.
Tom Ash
3 tyg. temu
...ten dzieciak musiał być strasznie wkurzający. Niektóre dzieci są okropne. Myślę, że mu się należało.Szkoda rodziców :(
Koko
3 tyg. temu
Nie są tacy źli,chodzili do kościoła,spowiadali się.
OkoZAoko
3 tyg. temu
Kara: Gotowanie, na wolnym gazie.
bCOrJoej
idzie kara
3 tyg. temu
człowiek i jego chora mentalność do bogacenia się, wszczynania konfliktów i wojen i wielu wielu innych złych rzeczy póki nie zrozumie ze posiadanie i szanowanie najcenniejszego daru jaki mamy czyli ZYCIE to dalej mentalnie będziemy barbarzyńcami, chociaż dziś uważamy się za najinteligentniejszych (a to ze umiemy mówić, czytać i pisać nie czyni nas mądrymi) to nie robimy kompletnie nic by zmienić przyszłość na lepsze.
Gość.
3 tyg. temu
Co do nich zastosował bym KODEKS HAMMURABIEGO!!!.-W POLSCE TEŻ TAK POWINNO BYĆ JEŻELI ZA OKRUTNE PRZESTĘPSTWA.
proste
3 tyg. temu
Oko za oko, ząb za ząb. I tylko takie kary. Całe prawo powinno się na tym opierać. Drugą sprawą jest, czy to co piszą to naprawdę prawda, ja mediom głównego ścieku nie wierzę, to manipulanci na wysoką skalę. Nie wierzę w nic co czytam na o2, wp, interii czy onecie. Tylko niezależne media mówią jak jest!!!Wrealu24 jedyna rzetelna informacja!!!
IQ IQ
3 tyg. temu
to są rodzice to zwierzę lepiej się opiekuję potomstwem opiekać te kanalię na wolnym ogniu
WR9
3 tyg. temu
Azlin Arujunah i Ridzuan Mega Abdul Rahman, to imiona i nazwiska rodziców. Dlaczego nie podano w artykule?
Abc
3 tyg. temu
Mam nadzieję że w więzieniu spotkają ich podobne kary ze strony współwiezniow
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić