Sama uczyła się jeździć. 19-latka w audi zdemolowała cmentarz

270

19-latka ze Skarżyska-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) ćwiczyła przed cmentarzem jazdę samochodem. Niestety nic nie poszło po jej myśli, a manewry zakończyły się zdemolowaniem kilku nagrobków i cmentarnego ogrodzenia. Sprawą zajęła się policja.

Sama uczyła się jeździć. 19-latka w audi zdemolowała cmentarz
19-latka uczyła się jeździć samochodem. (Policja)

Do zdarzenia doszło w sobotę 19 marca. Policjanci ze skarżyskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w rejonie cmentarza na osiedlu Zachodnie.

Uczyła się jeździć na własną rękę

Kolizję spowodowała 19-latka, która tłumaczyła, że pożyczyła audi od znajomego i chciała nauczyć się jeździć. Niestety w pewnym momencie straciła panowanie nad samochodem i wjechała w ogrodzenie.

Kobieta była trzeźwa, ale nie posiadała uprawnień do kierowania. Samochód zaś nie miał wykupionej obowiązkowej polisy OC. Na skutek kolizji uszkodzone zostały trzy nagrobki, ogrodzenie cmentarne oraz pożyczone audi - czytamy w komunikacie KPP Skarżysko-Kamienna.

Policjanci sporządzili dokumentację z miejsca zdarzenia, a sprawą zajmie się sąd. 19-latka musi liczyć się ze sporymi konsekwencjami finansowymi. Odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień.

Zobacz także: Sankcje na Rosję. "Wiele polskich firm nie jest w stanie odciąć się z dnia na dzień"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić