aktualizacja 

Bielawska zaliczyła wpadkę na Miss World. Tego nie pokazali w telewizji

72

Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anity Kręglickiej z 1989 r. Została drugą w historii Polką, która otrzymała koronę Miss Świata 2021. W jednym z wywiadów Bielawska opowiedziała o swoich wpadkach podczas imprezy.

Bielawska zaliczyła wpadkę na Miss World. Tego nie pokazali w telewizji
Karolina Bielawska o wpadkach na Miss Świata. Tego nie pokazali w telewizji (AKPA, AKPA)

Karolina Bielawska została Miss Świata jako druga w historii Polka. Wcześniej ten tytuł zdobyła Aneta Kręglicka. Po 32 latach korona trafiła w ręce modelki urodzonej w Łodzi. Nowa Miss Świata 2021 ma spore doświadczenie w konkursach piękności. Została przecież Miss Polonia 2019. Mimo to, zdarzają się wpadki, nawet podczas tak wielkiej imprezy jak międzynarodowe wydarzenie.

W wywiadzie z "Dzień dobry TVN" Karolina Bielawska opowiedziała m.in. o wpadkach, które miały miejsce podczas wydarzenia. Mówiła też o tym, że jest zmęczona, a to wszystko przez emocje, które jej towarzyszyły:

Dopadło mnie zmęczenie, dotąd nie mogę w to uwierzyć. Moja przygoda z konkursem zaczęła się w 2019 r. Czekałam bardzo długo na konkurs Miss Świata, ale jednak warto było czekać.

Wpadki Karoliny Bielawskiej podczas Miss Świata 2021

Podczas wielkiego dnia nie obyło się też bez wpadek. Karolina Bielawska zdradziła, że w emocjach zapomniała o koronie, a nawet zgubiła kawałek sukni. Co ciekawe, według Miss, korona wcale nie jest taka ciężka, na jaką może wyglądać:

Jest na nią taki specjalny kuferek (...) Korona nie jest aż taka ciężka, jest trochę inna niż korona Miss Polonia (...) Było tyle emocji, że na początku zapomniałam jej założyć, miałam swoje finałowe przejście na Miss Świata bez korony i zapytali, czy może jednak bym wróciła na koronację. Zgubiłam też połowę swojej sukienki, także działo się podczas tego finału - zdradziła DDTVN.

Gwiazda zdradziła też, że jest bardzo dumna z tego, że jest Polką. - Nigdy w życiu nie byłam bardziej dumna, że jestem Polką niż w tym momencie, ponieważ to, co robi nasz naród, Polacy, to jest coś niesamowitego. Oczy całego świata są skierowane w tym momencie na Polskę. Wszyscy patrzą z podziwem i każdy chce nam pomóc - mówiła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejejsienazywo: Karolina Bielawska o problemach Marianny w 2016 r.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić