o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Samotna matka nie miała za co żyć. Pieniądze zdobył jej 8-letni syn

41
Podziel się

Samotna matka popadła w problemy finansowe z powodu pandemii koronawirusa w USA. 8-letni syn kobiety wpadł na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Rodzinie udało się dzięki temu wyjść na prostą. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Samotna matka nie miała za co żyć. Pieniądze zdobył jej 8-letni syn
Aaron Moreno (Instagram, Aaron's Garden)
bDozmlOZ

Pandemia koronawirusa wywróciła życie wielu osób do góry nogami. Z gigantyczną falą bezrobocia mierzą się również Stany Zjednoczone. Miliony osób straciły prace, które były ich jedynymi źródłami dochodu. Boleśnie przekonała się o tym kobieta z Los Angeles, która wraz ze swoim synem wylądowała na bruku bez środków do życia.

Sytuacja, w której znalazła się samotna matka, była krytyczna. Kobieta była bezdomna i finalnie zamieszkała wraz z synem i dwoma członkami rodziny w szopie. W krytycznym momencie na życie zostało im zaledwie 12 dolarów. Załamana nie mogła znaleźć nowej pracy.

bDozmlPb

Syn kobiety Aaron postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. 8-latek założył firmę "Ogród Aarona" aby zapewnić byt swojej rodzinie. Chłopiec chciał sprzedawać rośliny. Przyjaciel rodziny wsparł inicjatywę i założył internetową zbiórkę, w której opisał sytuację. Planował uzbierać tysiąc dolarów. Wzruszeni internauci przekazali potrzebującym prawie 40 razy więcej, niż zakładano.

bDozmlPh

Chłopiec pomógł rodzinie się ustatkować. Dzięki zebranej kwocie prawie 40 tysięcy dolarów mają teraz gdzie mieszkać. Jego matka mogła nawet kupić samochód i sprowadzić do USA 10-letnią siostrę chłopca, która mieszkała z dziadkami w Meksyku. Darczyńcy nadal wpłacają pieniądze dla rodziny.

Zobacz także: Zobacz też: Będą podwyżki dla członków rządu? Wiceminister Sellin tłumaczy
bDozmlPC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
babcia
2 tyg. temu
Brawo młody
awea
2 tyg. temu
u nas by zabrali bo fikcyjna instytucja charytatywna
Magda
2 tyg. temu
I niech Wam Bóg Błogoslawi w Nowym lepszym życiu już razem z siostrą i Mamą jesteś dzielny i Wspaniały
bDozmlPD
York
2 tyg. temu
Dzielny chłopiec..
Jerry
2 tyg. temu
To imię wszystko mówi. On jest skazany na sukces.
Najnowsze komentarze (41)
NieBijBraw
5 dni temu
Przyjaciel rodziny, czyli sponsor, co matkę jego rżnął i dał kasę. Inni też mieli ciężko, ale wtedy nie było zbiórek, żebractwa i pomocy ruchacza! Nie bijcie braw, bo inni byli bardziej przedsiębiorczy, mniej leniwi i mnie pomocy mieli, a i tak dali radę.
99klaudia
6 dni temu
Hej, jakiś czas temu na onet pisali o kobiecie, która zrzuciła przeszło 10 kilo w dwa miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej wyszukać w Google). Spożywała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam poza tym. Jeżeli ktokolwiek z czytających tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o jakieś opinie. Z góry dzięki. pozdrawiam ;).
adam klop
1 tyg. temu
Założył firmę 8 latek uhhaa tak jak u nas dwoch ludzi i firma
polacyGorsi
1 tyg. temu
W naszym kraju to nie jest możliwe. Urzędnicy by go dojechały za brak rejestracji i miesiecznej oplaty prawie 1500zl na zus
Rolnik
1 tyg. temu
Phi! U nas dzieci dzieci na wsi też hodują konopie.
Podatnik
1 tyg. temu
W Polsce zajęłaby się nim skarbówka i straż miejska
A może
1 tyg. temu
ktoś mógłby zorganizować zbiórkę dla mnie? 50 tys uratuje mi życie
ryszard
1 tyg. temu
W Polsce to by nie przeszło,polacy wolą wpłacać na Lempart i to miliony.
bDozmlPv
Prawda?
1 tyg. temu
No wreszcie jakiś pozytywny link. A może wzięli by się do pracy ci wszyscy młodzi ludzie, którzy żyj albo z pomocy rodziców lub pomocy społecznej . Praca jest tylko trzeba ją poszukać i ruszyć głową nie wspomnę o nogach .
quidz
1 tyg. temu
Zebrał kase. OK. Ale pieniędzy nie przeznaczyła na rozwój firmy jak zapowiadał - ale na przeżycie swojej rodziny. Czyli oszukał darczyńców.
Kazimiera
1 tyg. temu
🥰 Chcesz trochę samotności? Poznaj tu gorące dziewczyny 👉 𝐁𝐎𝐎𝐍𝐁𝐎𝐍.𝐂𝐋𝐔𝐁 ! 💟
klaudiax90
1 tyg. temu
Cześć, jakiś czas temu na onet pisali o dziewczynie, która zrzuciła przeszło 10 kilogramów w dwa miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej przeczytać w google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam chyba jeszcze. Jeśli ktoś z postujących tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o opinię. Z góry dzięki. Pozdrawiam serdecznie.
Bekalosz
1 tyg. temu
To jest tak jak u nas.Teraz zebrali na lejbe lampart ponad milion tylko jak z sejczento kasa wyparowala albo dobrze ukryta
erni
1 tyg. temu
Są jeszcze wśród nas ludzie wrażliwi i o dobrych sercach.Dla takich należy się szacunek i ukłon.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić