o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Samotna matka nie miała za co żyć. Pieniądze zdobył jej 8-letni syn

39
Podziel się

Samotna matka popadła w problemy finansowe z powodu pandemii koronawirusa w USA. 8-letni syn kobiety wpadł na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Rodzinie udało się dzięki temu wyjść na prostą. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Samotna matka nie miała za co żyć. Pieniądze zdobył jej 8-letni syn
Aaron Moreno (Instagram, Aaron's Garden)
bErSNGGd

Pandemia koronawirusa wywróciła życie wielu osób do góry nogami. Z gigantyczną falą bezrobocia mierzą się również Stany Zjednoczone. Miliony osób straciły prace, które były ich jedynymi źródłami dochodu. Boleśnie przekonała się o tym kobieta z Los Angeles, która wraz ze swoim synem wylądowała na bruku bez środków do życia.

Sytuacja, w której znalazła się samotna matka, była krytyczna. Kobieta była bezdomna i finalnie zamieszkała wraz z synem i dwoma członkami rodziny w szopie. W krytycznym momencie na życie zostało im zaledwie 12 dolarów. Załamana nie mogła znaleźć nowej pracy.

bErSNGGf

Syn kobiety Aaron postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. 8-latek założył firmę "Ogród Aarona" aby zapewnić byt swojej rodzinie. Chłopiec chciał sprzedawać rośliny. Przyjaciel rodziny wsparł inicjatywę i założył internetową zbiórkę, w której opisał sytuację. Planował uzbierać tysiąc dolarów. Wzruszeni internauci przekazali potrzebującym prawie 40 razy więcej, niż zakładano.

bErSNGGl

Chłopiec pomógł rodzinie się ustatkować. Dzięki zebranej kwocie prawie 40 tysięcy dolarów mają teraz gdzie mieszkać. Jego matka mogła nawet kupić samochód i sprowadzić do USA 10-letnią siostrę chłopca, która mieszkała z dziadkami w Meksyku. Darczyńcy nadal wpłacają pieniądze dla rodziny.

Zobacz także: Zobacz też: Będą podwyżki dla członków rządu? Wiceminister Sellin tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErSNGGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
NieBijBraw
8 miesięcy temu
Przyjaciel rodziny, czyli sponsor, co matkę jego rżnął i dał kasę. Inni też mieli ciężko, ale wtedy nie było zbiórek, żebractwa i pomocy ruchacza! Nie bijcie braw, bo inni byli bardziej przedsiębiorczy, mniej leniwi i mnie pomocy mieli, a i tak dali radę.
adam klop
8 miesięcy temu
Założył firmę 8 latek uhhaa tak jak u nas dwoch ludzi i firma
polacyGorsi
8 miesięcy temu
W naszym kraju to nie jest możliwe. Urzędnicy by go dojechały za brak rejestracji i miesiecznej oplaty prawie 1500zl na zus
bErSNGGH
Rolnik
8 miesięcy temu
Phi! U nas dzieci dzieci na wsi też hodują konopie.
Podatnik
8 miesięcy temu
W Polsce zajęłaby się nim skarbówka i straż miejska
A może
8 miesięcy temu
ktoś mógłby zorganizować zbiórkę dla mnie? 50 tys uratuje mi życie
ryszard
8 miesięcy temu
W Polsce to by nie przeszło,polacy wolą wpłacać na Lempart i to miliony.
Prawda?
8 miesięcy temu
No wreszcie jakiś pozytywny link. A może wzięli by się do pracy ci wszyscy młodzi ludzie, którzy żyj albo z pomocy rodziców lub pomocy społecznej . Praca jest tylko trzeba ją poszukać i ruszyć głową nie wspomnę o nogach .
quidz
8 miesięcy temu
Zebrał kase. OK. Ale pieniędzy nie przeznaczyła na rozwój firmy jak zapowiadał - ale na przeżycie swojej rodziny. Czyli oszukał darczyńców.
Kazimiera
8 miesięcy temu
🥰 Chcesz trochę samotności? Poznaj tu gorące dziewczyny 👉 𝐁𝐎𝐎𝐍𝐁𝐎𝐍.𝐂𝐋𝐔𝐁 ! 💟
Bekalosz
8 miesięcy temu
To jest tak jak u nas.Teraz zebrali na lejbe lampart ponad milion tylko jak z sejczento kasa wyparowala albo dobrze ukryta
erni
8 miesięcy temu
Są jeszcze wśród nas ludzie wrażliwi i o dobrych sercach.Dla takich należy się szacunek i ukłon.
Dar
8 miesięcy temu
Takie dziecko to skarb wielkie podziękowania dlatych ludzi brawo
bErSNGGz
Motiko
8 miesięcy temu
A według mnie, to dość żałosne ze strony ludzi. Dlaczego tak sądzę? Bo dopóki nie zagrasz na emocjach i nie nagłośnisz sprawy, to ludzie zawsze udają, że nie widzą, a potem gdy nadaża się okazja, to fałszywie podnoszą swoje ego takimi akcjami. Bo bądźmy poważne. W takiej sytuacji ludzi na świecie jest masa i to nie wina pandemii, bo przed nią też było ogrom ludzi. Strasznie mnie irytuje takie podejście ludzi, widzą wtedy kiedy chcą i ignorują jak im wygodnie. Dlatego uważam, że to żałosne. np ja 10 lat temu straciłem całą rodzinę i miałem 18 lat, załamałem się i wylądowałem na ulicy i byłem dla każdego przez lata śmieciem do utylizacji, mimo iż nikomu nic nie zrobiłem, ale tak byłem traktowany. Natomiast w tym samym czasie potrafili ludzie zbierać na zbiórkę dziesięcioosobowej biedne rodzinie i wybudować im dom, a ja byłem kopany z każdej strony. Przez te lata poznałem dziesiątki biednych i bezdomnych ludzi, którzy nigdy nawet odrobinę pomocy nie dostali, a nie byli złymi ludźmi. Dlatego takie coś pod publiczkę, jacy to są ludzie współczujący, jest żałosne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić