Kiedyś była gwiazdą okładek, dziś jest bezdomna. Nie chce tego zmieniać

41

Słuch o Loni Willison zaginął dwa lata temu. Piękna modelka znana z okładek sportowych pism to już przeszłość. Kobieta została znaleziona na ulicach Los Angeles. Jest bezdomna, chodzi boso i nie chce przyjąć żadnej pomocy.

Kiedyś była gwiazdą okładek, dziś jest bezdomna. Nie chce tego zmieniać
Jeremy Jackson i Loni Willison. (Getty Images)

Jeremy Jackson był gwiazdą lat 90. Grał w "Słonecznym Patrolu" w latach 1991–1999 u boku Davida Hasselhoffa, Pameli Anderson, czy Donny'ego D’Errico i Yasmine Bleeth. W 2010 roku szczęście znalazł u boku modelki fitness Loni Willison.

Para pobrała się w 2012 roku. Jednak po dwóch latach małżeństwa postanowili się rozstać. Na drodze do udanego małżeństwa stanęły narkotyki, alkohol i spowodowanie przez nie kłótnie.

Loni porzuciła sport i wpadła w uzależnienie od narkotyków. W 2016 roku przeszła załamanie, przez które straciła cały majątek. Rodzina i znajomi próbowali jej pomóc, jednak bezskutecznie.

W 2018 roku przyjaciele podjęli ostatnią próbę pomocy Loni. Kobieta jednak stanowczo jej odmówiła, nie chciała również ani razu zgodzić się na odwyk. Wtedy słuch o niej zaginął, odnaleziona została niedawno. Wylądowała na ulicy Los Angeles, zaraz obok bogatych willi jej dawnych znajomych

Loni Willison jest bezdomna. Jej historią zainteresowały się media, kobieta dostała wiele ofert pomocy - terapii czy pracy. Zdecydowała jednak, że będzie żyć na ulicy. Wciąż żywi urazę do byłego męża.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeremy Jackson z kolei radzi sobie dużo lepiej. Choć wpadł w wiele kłopotów związanych z agresją i przemocą, przeszedł odwyk i teraz zajmuje się branżą fitness. Nie narzeka również na brak pieniędzy.

Jeremy dobrze zna sytuację byłej żony. Zapytany kilka lat temu, czy utrzymuje z nią kontakt i czy zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno przeszła rozstanie, odpowiedział, że cały swój czas koncentruje tylko na sobie.

Zobacz także: Przedstawiciele branży fitness planują protest! "Czy nam coś innego zostało? My nie mamy wyjścia"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić