aktualizacja 

Ma 101 lat. Pokonała koronawirusa w 3 dni!

19

Pani Anna Niemiec ze Strzelec Opolskich w październiku uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zakażenie pokonała w 3 dni. Czy coś ją boli? Jedna część ciała i to nie od COVID-19. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa

Ma 101 lat. Pokonała koronawirusa w 3 dni!
Pani Anna podczas świętowania setnych urodzin. W maju tego roku skończyła 101 lat. (Facebook)

Pani Anna urodziła się w 1919 roku. Całe życie była związana ze Strzelcami Opolskimi, gdzie mieszka do tej pory w Domu Opieki Społecznej. W maju świętowała 101 urodziny. Jak informuje "Dziennik Zachodni", impreza w tym roku była skromna, ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Niestety nie udało się Pani Annie uniknąć zakażenia. W październiku, kiedy w domu opieki wybuchła epidemia, koronawirus zaatakował również 101-latkę.

Pani Anna była osłabiona, miała lekki kaszel i podwyższoną temperaturę. Ale objawy szybko ustąpiły i teraz nie ma już po nich śladu. Bardzo się z tego cieszymy - mówi dla Dziennika Zachodniego Jolanta Osuch, dyrektor DPS-u w Strzelcach Opolskich.

Okazało się, że objawy ustąpiły po 3 dniach. Pani Anna nie czuła też żadnych skutków ubocznych wynikających z przejścia zakażenia. Czuje się świetnie nie tylko po chorobie, jak się okazuje, pomimo wieku nie używa nawet okularów do czytania.

Pani Anna zapytana o to, jak się czuje odpowiedziała, że boli ją jedna część ciała. Nie ma to jednak związku z koronawirusem. W rozmowie z Dziennikiem Zachodnim przyznała:

Boli mnie tylko tyłek od siedzenia! - mówi z uśmiechem 101-latka.
Zobacz także: Zobacz też: Dyrektor szpitala: "Personel nie może być wymęczony"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić