aktualizacja 

Sceny grozy na S3. Ciężarówka uderzyła w busa. Samochody wypadały z drogi

111

Na drodze S3 między węzłami Myślibórz i Gorzów-Zachód doszło do strasznego wypadku. Na wysokości miejscowości Santocko ciężarówka została uderzona przez busa.

Sceny grozy na S3. Ciężarówka uderzyła w busa. Samochody wypadały z drogi
Wypadek na S3 (PAP, Lech Muszyński)

Okropne zderzenie na drodze S3. Doszło do niego 14 grudnia po godzinie 18:00 między węzłami Myślibórz i Gorzów-Zachód. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego została częściowo zablokowana w wyniku zderzenia ciężarówki z busem.

Szczegóły sprawy opisał portal Fakt. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w stojącego na jezdni busa wjechała ciężarówka. Kierowca, który był poza pojazdem, został niestety zahaczony przez pojazd ciężarowy. W wypadku poniósł poważne obrażenia i został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Pojazdy wypadły poza drogę, przebijając się przez barierkę. Ciężarówka, która spowodowała wypadek, wpadła bokiem do rowu. Bus, w który wjechał wielki pojazd, został w wyniku wypadku zniszczony.

Droga S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego była zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Policjanci wyznaczyli objazdy innymi trasami. Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku. Szczegóły i okoliczności ustali policja.

Zobacz także: Budżet UE. Janusz Kowalski: mogliśmy być wielkim mocarstwem europejskim
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić