Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Sceny niczym z filmu akcji. Spektakularny pościg policji na Dolnym Śląsku

18
Podziel się

W województwie dolnośląskim policja ruszyła w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. BMW zatrzymane zostało dopiero przez policyjną blokadę.

Sceny niczym z filmu akcji. Spektakularny pościg policji na Dolnym Śląsku
Pościg zakończył się dla uciekinierów porażką (Policja)
bEUDgIqd

W mieście Strzegom doszło do policyjnego pościgu rodem z amerykańskiego filmu akcji. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zauważyli w nocy samochód, który na widok radiowozu zawrócił i przyspieszył. Widzący to policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Mundurowi zbliżyli się do auta, które zamierzali zatrzymać. W momencie, gdy włączyli w radiowozie sygnały świetlne i dźwiękowe, bmw zwolniło. Policjanci kazali kierowcy zatrzymać samochód, jednak ten gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i doprowadzili do jego zatrzymania.

bEUDgIqf

Kierowca nie poddał się jednak tak łatwo. Uderzył swoim samochodem w radiowóz, dzięki czemu przepchnął go i kontynuował ucieczkę. Kilka ulic dalej policjanci ponownie zablokowali mu drogę. Kierujący próbował podjąć kolejną próbę odjechania, podczas której chciał potrącić funkcjonariuszy. Na szczęście nie udało mu się to i uderzył w płot jednej z posesji.

Konsekwencje pościgu

Uciekinier wraz z 20-letnią pasażerką zostali aresztowani przez policję. 26-latek usłyszał zarzut usłyszał kilka zarzutów m.in. niezatrzymania się do kontroli drogowej. Kobieta została oskarżona o naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

bEUDgIql
Zobacz także: Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarz: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUDgIqG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
końktórymówi
8 miesięcy temu
... blokadę zrobili z czyjegoś ogrodzenia?
Agent
8 miesięcy temu
Znajac pisiorowa milicje to gonili go za brak maseczki.
Hahhau
9 miesięcy temu
Policyjna blokada z drewnianego płotku!
bEUDgIqH
Fakty
9 miesięcy temu
Gdyby tak zwana policja ich nie goniła to obyło by się bez incydentów i wypadków to policja prowokuje a kierowcy po prostu boja sie o własne życie dlatego ucieką bo nie chcą być zastrzeleni
mały
9 miesięcy temu
Zastanawia mnie czemu zawsze takie akcje mają udział z BMW ?? Czemu nie z Polonezem albo chociażby nawet z Toyotą ? Piętnowanie pięknej Bawarskiej marki nadal trwa a poziom wiedzy redaktora niestety z czasów gimnazjum. Istny maraton debilizmu nadal trwa... Kierowca pomylił najprawdopodobniej drogę, temu to zawracał a policja dała popis policyjnego podniecenia na widok BMW. Nic dziwnego ze kierowcy BMW czuja się piętnowani. Największym zagrożeniem była policyjna akcja.
ak001
9 miesięcy temu
"...26-latek usłyszał zarzut usłyszał kilka zarzutów..." Naprawdę nikt tych artykułów nie redaguje? To przynajmniej niech redaktor choć raz przeczyta te bzdury przed publikacją.
szkoda_gadać
9 miesięcy temu
Dlaczego to zawsze musi być BMW?
charczący wuj
9 miesięcy temu
Będziesz Miał Wydatki , wiochmenie.
,proszęopomoc
9 miesięcy temu
,,dobry wieczór,..przepraszam,że tutaj piszę..,,nie wiem już co robić.,Jestem Samotną matką Dwójki Dzieci.,,Synek ma 5 lat a moja Córeczka 3 lata ukończyła tydzień temu,. Sytuacja Nasza jest taka,że Ledwo Pokrywamy nasze Rachunki i ledwo starcza nam na życie, na podstawowe rzeczy...Dwa lata temu Wzięłam Kredyt... 4tyś na remont domu...Zimą na Ścianach Wychodziła Pleśń i Dzieci Chorowały, remont był konieczny dla ich Zdrowia.. rata kredytu to aż 800zł+ rachunki ... Ja Szukam pracy,. Biorę też każdą pracę dorywczą.. ale niestety ,.. pandemia wszytko utrudnia.,. Walczę z całych swoich sił..ale czuje jakbym uderzała w mur. decyzja o zamknieciu przedszkoli dla mnie jako samotnej matki ..nawet nie chce o tym myśleć.. boje się , . . Jestem zrozpaczona, czuję bezsilność..To wszystko mnie przytłacza.. , Gdyby ktoś mógł choć trochę nam pomóc ... będę Wdzięczna z całego Swojego Serca..Życzę dobrej sobotniej nocy,,. Agnieszka z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7 ,, '
Ogrodnik
9 miesięcy temu
Mam nadzieję że nie strzelali w instrybutor 🤣
Abc123
9 miesięcy temu
Jak słyszę o milicji to tylko 😆😆😆 bo to kacze pały bez kręgosłupa i wstyd dla rodziny 😆😆😆
Abc123
9 miesięcy temu
Powinno być pościg jak z filmów Barei jaka milicja takie Hollywood
Tom
9 miesięcy temu
Polski sedzia i tak da zawiasy..
bEUDgIqz
Juras
9 miesięcy temu
Niedługo dzieci w przedszkolu za źle spojrzenie na bandziora w mundurze będą aresztować a potem pewnie mordować za naruszenie ich nietykalności. A gdzie nasza nietykalność?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić