Schreiber zapytała szefa TVP Info o narkotyki. Jest odpowiedź

Marianna Schreiber nie pozwala o sobie zapomnieć, regularnie zabierając głos na tematy społeczne i polityczne. Tym razem żona polityka PiS wdała się w publiczną polemikę z Samuelem Pereirą. Niespodziewanie modelka nawiązała do głośnej sprawy rapera Maty. I szybko dostała odpowiedź.

Marianna Schreiber udowodniła, że nie boi się wchodzić w polemikę z osobami publicznymi Marianna Schreiber udowodniła, że nie boi się wchodzić w polemikę z osobami publicznymi
Źródło zdjęć: © AKPA | Baranowski

Marianna Schreiber nie kryje, że nie zgadza się z poglądami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Uczestniczka "Top Model" otwarcie krytykuje partię rządzącą, mimo że do ugrupowania należy jej mąż – Łukasz Schreiber.

Marianna Schreiber uderza w Samuela Pereirę. Mocne słowa

Tym razem Marianna Schreiber publicznie uderzyła w Samuela Pereirę. Wszystko przez wpis, który szef portalu tvp.info.pl zamieścił na Twitterze. Ostro skrytykował w nim TVN24.

Samuel Pereira zarzucił stacji TVN24 nierzetelność. Jak przekonywał użytkowników Twittera, na konferencji początkowo podano prawdziwe informacje, po czym przerwano ją, by przedstawić widzom fake newsy.

Zobacz też: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Na wpis Pereiry zareagowała m.in. Marianna Schreiber. Uczestniczka "Top Model" zasugerowała szefowi tvp.info.pl, że manipuluje faktami, będąc pod wpływem zakazanych substancji. Nawiązała do sprawy rapera Maty, który w styczniu usłyszał zarzut posiadania marihuany.

Pan coś od Maty pożyczył? – ironizowała Marianna Schreiber na Twitterze.

Schreiber zapytała szefa TVP Info o narkotyki. Jest odpowiedź

Co ciekawe, Pereira odpowiedział modelce. Zapewne jednak nie tak, jak się spodziewała.

Talent muzyczny, ale jeszcze mu nie oddałem - zażartował dziennikarz.
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie