Seks-skandal w rodzinie królewskiej. Kuzyn królowej skazany

9

Kolejny skandal w rodzinie królewskiej. Kuzyn królowej Elżbiety II, 34-letni Simon Bowes-Lyon został skazany na 10 miesięcy więzienia za napaść na 26-latkę na tle seksualnym.

Seks-skandal w rodzinie królewskiej. Kuzyn królowej skazany
Kuzyn królowej Elżbiety, 34-letni Simon Bowes-Lyon został skazany na 10 miesięcy więzienia za napaść 26-latkę na tle seksualnym. (Getty Images)

Kuzyn królowej Elżbiety II, hrabia Simon Bowes-Lyon przyznał się do napaści na kobietę na tle seksualnym. Do zaatakowania 26-latki, której danych nie podano, doszło podczas imprezy w zamku Glamis w Szkocji, w lutym ubiegłego roku. Zamek Glamis jest siedzibą hrabiów Strathmore i Kinghorne. Przez wielu budynek jest uważany za najbardziej nawiedzony zamek Szkocji.

Hrabia przyznał się do winy i wyraził żal

Simon Bowes-Lyon przyznał się w sądzie do włamania do pokoju kobiety, która była gościem imprezy. Krewny królowej próbował m.in. ściągnąć koszulę nocną 26-latki i dotykać jej miejsc intymnych. Kobiecie udało się na szczęście uciec z pokoju.

Bardzo mi wstyd z powodu mojego zachowania. Kiedy zdałem sobie sprawę z tego co zrobiłem, szybko przeprosiłem tę kobietę. Ponownie przepraszam dzisiaj z całego serca. Najwyraźniej wypiłem zbyt dużo tamtej nocy, jednak to nie usprawiedliwia mojego zachowania - mówił 34-latek
Nie sądziłem, że jestem w stanie się tak zachowywać się tak, ale musiałem stawić temu czoła i wziąć za to odpowiedzialność. W ciągu ostatniego roku wymagało to poszukiwania i otrzymywania profesjonalnej pomocy - mówił Bowes-Lyon.

34-letni kuzyn królowej na sali sądowej przeprosił pokrzywdzoną kobietę, a także swoją rodzinę, przyjaciół i współpracowników za cierpienie, jakiego im przysporzył. Hrabia Strathmore został skazany na 10 miesięcy więzienia.

Zobacz także: Królowa poza pałacem. Pierwsze takie wyjście Elżbiety II
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić