Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Senator Brejza przerywa kampanię. Opublikował wpis

555

Krzysztof Brejza przerwał na kilka godzin kampanię wyborczą i wyjechał "na drugi koniec Polski". Kandydat KO do sejmu z okręgu bydgosko-inowrocławskiego opublikował na Twitterze wpis, w którym poinformował, że "otrzymał od swoich informatorów szokujące informacje".

Senator Brejza przerywa kampanię. Opublikował wpis
Krzysztof Brejza uczestniczy w aktywnej kampanii wyborczej (Agencja Gazeta, Adam Stępień)

Senator Brejza zaniepokoił swoich wyborców, informując, że jest zmuszony przerwać agitację wyborczą na jakiś czas.

Dotarły do mnie szokujące informacje. Zmuszony jestem zawiesić kampanię na najbliższych kilkanaście godzin. Jestem w drodze na drugi koniec Polski, wkrótce ujawnię szczegóły - przekazał parlamentarzysta, który często jest w centrum politycznej uwagi.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że to właśnie Krzysztof Brejza pokazał zdjęcia ze zniszczonego gabinetu Komendanta Głównego Policji. Senator KO miał być też ofiarą inwigilacji służb przy wykorzystaniu systemu Pegasus.

Jego zwolennicy w niespokojny sposób zareagowali na pierwszy wpis. Wielu zaoferowało pomoc.

Panie Senatorze! Proszę się trzymać i uważać na siebie. Jeśli jest potrzeba - pozostaję w dyspozycji - napisał jeden z komentujących.

Chociaż Krzysztof Brejza nadal nie wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na chwilowe zawieszenie kampanii, to uspokoił wyborców kolejnym wpisem, w którym wyjaśnił, że "otrzymał zaskakujące informacje od grupy informatorów i jedzie je sprawdzić, wraz ze swoim sztabem".

Internauci proszę Brejzę o wyjaśnienie sytuacji!

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Senator i jeden z najbardziej znanych polityków Koalicji Obywatelskiej dodał też, że "będzie na bieżąco o wszystkim informował".

Internauci, którzy obserwują profil Krzysztofa Brejzy poprosili, aby nie publikował więcej tego typu informacji, bez wyjaśnienia sytuacji.

No to trochę wyjaśnia sytuację Proszę więcej nie pisać takimi zagadkami, bo myślimy że stało się coś złego - stwierdził jeden z wyborców parlamentarzysty.

Na ten moment nie wiadomo jednak, o jakie informacje chodziło Krzysztofowi Brejzie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić