Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Senator Maria Koc do Szymona Hołowni: Wstyd mi za pana

8

Szymon Hołownia zarzucał polskim władzom brak pomocy dla Libanu po tragicznej eksplozji w Bejrucie. Teraz kandydatowi na prezydenta RP w wyborach 2020 odpowiada senator Maria Koc. "Wstyd mi za pana" - pisze, pokazując, że pomoc jest.

Senator Maria Koc do Szymona Hołowni: Wstyd mi za pana
Maria Koc odpowiada Szymonowi Hołowni (ONS, Getty Images)

Tragedią w Bejrucie żyje cały świat. Najnowsze informacje mówią o tym, że w wyniku wybuchu życie straciło 135 osób. Około 5 tys. osób jest rannych.

Szymon Hołownia zareagował na eksplozję w Libanie. Kandydat na prezydenta RP w wyborach 2020 stwierdził, że MZS na razie zważa tylko na to, że wśród ofiar nie ma Polaków.

Przerażająca katastrofa w Bejrucie. Apeluję do polskich władz o udzielenie wymiernego wsparcia dla kraju, którego 30% mieszkańców to uchodźcy. MSZ na razie zajmuje się tym, że wśród ofiar nie ma Polaków. Gdzie jest nasze dumne państwo, które ma na ustach ma solidarność? - napisał na Twitterze.

Senator Koc odpowiada Hołowni

Obok wpisu Szymona Hołowni obojętnie nie przeszła senator Maria Koc. Podkreśliła, że na pomoc ruszyła polska straż pożarna, a także nasi ratownicy i lekarze.

Zobacz, Panie Szymon Hołownia. Taka jest Polska. Solidarna i dumna, zawsze po stronie potrzebujących! Nasi strażacy, ratownicy, lekarze już tam są. A Pan rano płakał do ekranu, że Polska nie pomaga Libańczykom. Wstyd mi za Pana - zripostowała polityk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić