o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Sielanka zamieniła się w koszmar. Odkryli zwęglone ciała

2
Podziel się

W czwartek 3 czerwca wieczorem wybuchł pożar w altanie letniskowej w miejscowości Cyk, koło Piły (woj. wielkopolskie). W zgliszczach strażacy znaleźli zwęglone ciała kobiety i mężczyzny.

Sielanka zamieniła się w koszmar. Odkryli  zwęglone ciała
W wyniku pożaru w altanie letniskowej w miejscowości Cyk, koło Piły zginęły dwie osoby. (PSP Piła)
bEsevPVN

W czwartek 3 czerwca po godz. 22 straż pożarna w Pile otrzymała zgłoszenie o pożarze altany na terenie ogrodów działkowych "Kalinka" koło Piły. Kiedy strażacy przybyli na miejsce budynek w całości był objęty pożarem.

Wysokie płomienie oraz duże oddziaływanie cieplne stanowiły zagrożenie dla sąsiednich budynków, dlatego strażacy oprócz gaszenia pożaru podali również prądy wody w obronie innych obiektów - tłumaczy st. kpt. Paweł Kamiński z KP PSP Piła.
bEsevPVP

W zgliszczach altany znaleziono ciała dwóch osób

W wyniku pożaru budynek spłonął całkowicie i uległ zawaleniu. Po opanowaniu ognia, wewnątrz altany strażacy odnaleźli ciała kobiety i mężczyzny w wieku ok. 70 lat.

W wyniku pożaru zawaliła się cała konstrukcja tego budynku. Po jego ugaszeniu w środku, w czasie przeszukiwania pogorzeliska, ujawniliśmy dwa ciała. Były one zwęglone w takim stopniu, że odstąpiliśmy od wszelkich działań medycznych. Niemożliwe było też ustalenie płci tych osób. Później policja i prokuratura ustaliły, że była to kobieta i mężczyzna w wieku około 70 lat - mówi st. kpt. Kamiński w rozmowie z PAP.
bEsevPVV

Służby pracowały na miejscu niemal 5 godzin. W akcji uczestniczyło 23 strażaków z obu jednostek ratowniczo-gaśniczych PSP w Pile oraz jednostka OSP Szydłowo. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pożaru. Szczegóły tragedii bada policja i prokuratura.

bEsevPVW
Zobacz także: Pożar tira na drodze ekspresowej S8. Nagrania z miejsca zdarzenia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsevPWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Kolejny
2 miesiące temu
głupi tytuł. Sielanka zamieniła się w koszmar. A skąd wiadomo, co było przed pożarem? Że była sielanka? Może kłótnia, może to było samobójstwo rozszerzone? A może zabójstwo a pożar wzniecono dla zatarcia śladów. No ale redaktor już wie.
SZKODA LUDZI
2 miesiące temu
PEWNO CHCIELI SIĘ KAWY NAPIĆ I SAMI SPOWODOWALI POŻAR OD GRZAŁKI ZOSTAWIONEJ BEZ ZABEZPIECZENIA WYSTARCZYŁO ŻE FIRANKA BYŁA BLISKO
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić