Wróć na
A. M.
|

Jarosław Kaczyński musi przeprosić. Prezes PiS skazany prawomocnym wyrokiem

61
Podziel się

Zapadł wyrok w sprawie słów o "zdradzie dyplomatycznej", wypowiedzianych przez Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS mówił tak o działaniach Radosława Sikorskiego w sprawie katastrofy smoleńskiej. Teraz musi przeprosić.

Jarosław Kaczyński musi przeprosić. Prezes PiS skazany prawomocnym wyrokiem
Jarosław Kaczyński musi przeprosić Radosława Sikorskiego (PAP, Wojtek Jargiło)
bCYWydIR

Zapadł prawomocny wyrok. Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że Jarosław Kaczyński będzie musiał odpowiedzieć za swoje słowa, którymi naruszył dobra osobiste Radosława Sikorskiego. Słowa o "zdradzie dyplomatycznej", które prezes PiS wypowiedział w wywiadzie z 2016 roku, dotyczyły działań byłego Ministra Spraw Zagranicznych po katastrofie smoleńskiej.

O wyroku sądu poinformował na Twitterze prawnik Sikorskiego, Jacek Dubois. Jak twierdzi mecenas, Jarosław Kaczyński został zobowiązany do "zamieszczenia stosownych przeprosin".

Dzisiaj Prawomocnym wyrokiem Sąd Apelacyjny w Warszawie, uznając że Jarosław Kaczyński naruszył dobra osobiste Radosława Sikorskiego pomawiając go o zdrade dyplomatyczną zobowiązał Jarosława Kaczyńskiego do zamieszczenia stosownych przeprosin. Miłego dnia - czytamy wpis prawnika na Twitterze.
bCYWydIT

Przeprosiny mają pojawić się na łamach Onetu. Sąd zaznaczył, że prezes PiS ma zacząć wpis od słów: "Jarosław Kaczyński przeprasza Radosława Sikorskiego".

Radosław Sikorski nie kryje satysfakcji. W odpowiedzi na wpis Jacka Dubois odniósł się do wyroku sądu i nawiązał do niedzielnych wyborów prezydenckich.

Oszczerca ponownie napiętnowany. W niedzielę nie dajmy się nabrać się na jego kłamstwa - napisał na Twitterze Sikorski.
bCYWydIZ

Wybory 2020. Ostra opinia o kampanii Andrzeja Dudy. "Jak kogoś poniżyć, kogo szczuć na kogo"

bCYWydJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
Prawda
3 miesiące temu
Może łaska od prezydenta
Rydzykowa
3 miesiące temu
Za wypowiadane oszczerstwa trzeba ponieść konsekwencje. Jeżeli więcej byłoby takich wyroków dla wszystkich, którzy oczerniają, wówczas niejeden zastanowiłby się, czy warto otworzyć usta.
antagonista
3 miesiące temu
Spokojnie, zaraz się odwoła jeszcze raz i Zero załatwi iż nic nie będzie musiał robić.
bCYWydJv
Schetyna
3 miesiące temu
Kasta nie da krzywdy zrobić swoim, będą ich bronić jak niepodległości(Najman)
????
3 miesiące temu
A co na to fotomodel Rysio Terlecki? Kiedy będzie na okładce gazety ?
Najnowsze komentarze (61)
RadCa
3 miesiące temu
Panie Jarku nie przepraszaj!. POwiedz Sądowi że przeprosisz gdy Walesa przeprosi Ciebie, co niegdyś zasądził Sąd a Walesa do tej pory nie uczynił.
Tofik
3 miesiące temu
Tyle krzywdy co dostal ten czlowiek od PO i nikt go nie przeprosił znosił każdą pogardę jak krzyczeli Jarek zadzon do brata to dobierze to bylo beszczelne wobec PO i oni chca przeprosin sędzią byla pani z PO szkoda tego czlowieka na kazdym kroku go wysmiewacie obrazacie on przynajmniej kocha swoja ojczyznę Polskę wieka pogada wobec tych co pisza wy chcecie zjednoczenia klamiecie przed ksmpania obrzydliwe zachowanie
PATRYK JAKI
3 miesiące temu
I BARDZO DOBRZE MU 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
zbulwersowany
3 miesiące temu
Wreszcie stała się sprawiedliwość i oszczerca został ukarany i zobowiązany do przeprosin.Brawo Panie Sikorski.
Reniek
3 miesiące temu
Kłamstwo=krótkie nogi=prezes :))
politolog
3 miesiące temu
Nareszcie sprwaiedliwośc zawitała do zycia publicznego.
bozenka
3 miesiące temu
juz widze jak przeprasza z mina obrazonego kota.....ha,ha,ha,
Żenada
3 miesiące temu
Tylko kasta mogła wydać taki nadzwyczajny wyrok.
bCYWydJn
saz
3 miesiące temu
Boze ,tyle obelg ile zniosl Kaczynski od innych ma teraz przepraszac?
dsf
3 miesiące temu
Traskowski to Polska POdporzadkowana interesom niemieckiego panstwa, Polska zalana przez imigrantow, Polska dyskryminujaca katolikow, Polska podzielona na mieszkancow ktorej czesc jest ludzmi a czesc podludzmi bo niewyksztalceni, bo niebogaci, bo nieuznajcy zwiazkow partnerskich .....
Am.
3 miesiące temu
Dzienna dawka dobrego newsa! Piękne! Jaro musi przeprosić Pana Sikorskiego!
a jak
3 miesiące temu
No i pięknie, niech to zrobi jeszcze przed wyborami :) To może być "dobry początek" tygodnia dla prezesa. W środę przegrana w sądzie, w niedzielę przegrane wybory. Jego mina będzie bezcenna. Trzymam kciuki!!!
Wróżka
3 miesiące temu
Prezes Kaczyński bardzo dobry człowiek na niego niema haka podcziwy,skromny i kulturalny a zarazem świetny prawdziwy polityk PO ma się go bać chcieli by do korytka
Stop bzdurom
3 miesiące temu
Panie JK, spotkał Pana wielki afront. Ale proszę zacisnąć zęby, to -patrząc na sytuację całościowo - jest bez znaczenia. Proszę nadal walczyć o Polskę i o nas. Będą Pana atakować, ale kiedyś cały naród Panu podziękuje (jeśli przetrwamy)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić