Aniela Siwek| 
aktualizacja 

Skandal na wizji. Reporterka zaatakowana i polizana

7

Reporterka australijskiej telewizji została zaatakowana przez wiwatujący tłum. Dziennikarka była zaczepiana, a jedna z kobiet polizała ją. Ponadto jeden z mężczyzn zdjął przed kamerą spodnie.

Skandal na wizji. Reporterka zaatakowana i polizana
Lee Steele została zaatakowana podczas transmisji na żywo. (YouTube)

Reporterka australijskiej telewizji została zaatakowana podczas transmisji na żywo z Melbourne Cup. Lee Steele była w trakcie nagrywania z toru wyścigowego Ascot w Perth, kiedy ludzie za nią zaczęli rozrabiać.

Wiwatujący tłum nie przestrzegał zasady dystansu. Ponadto zaczęli przerywać reporterce. Jeden z mężczyzn stanął za nią i zdjął spodnie. Steele była tego nieświadoma. Operator kamery szybko próbował powiększyć obraz, aby ukryć, co się dziej w tle.

Operator nie był jednak wystarczająco szybki i wszyscy oglądający transmisję zobaczyli roznegliżowanego mężczyznę. Nie był to ostatni incydent tego dnia.

Zobacz także: Strajki w Warszawie. Ksiądz pozdrowił grupę broniącą kościoła

W tłumie było wiele pijanych osób. Jedna z kobiet podeszła do reporterki i ją polizała. Następnie ze śmiechem odeszła. Kilkoro świadków dodało, że Lee była jeszcze wielokrotnie zaczepiana, nawet po w przerwach w transmisji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić