Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Koszmarny finał egzorcyzmów. Niemcy wstrząśnięte

419

Koszmarna zbrodnia wstrząsnęła Niemcami. W sądzie w Berlinie rozpoczął się proces przeciwko czterem osobom, które próbowały przeprowadzić egzorcyzmy na 22-latce. Oskarżeni podawali jej słoną wodę, by "wypędzić z niej diabła". Kobieta zmarła.

Koszmarny finał egzorcyzmów. Niemcy wstrząśnięte
(Getty Images, Pixabay)

Przed sądem w Berlinie stanęły 4 osoby oskarżone o przeprowadzenie egzorcyzmów, które doprowadziły do bolesnej śmierci 22-latki. Wśród nich jest mąż ofiary, jego rodzice i islamski uzdrowiciel - podaje "Berliner Zeitung".

Przerażająca zbrodnia. Chcieli "wypędzić diabła" z 22-latki, żeby zaszła w ciążę

Oskarżeni torturowali kobietę, zmuszając ją do picia słonej wody, dopóki nie zmarła. Islamski uzdrowiciel powiedział mężowi ofiary, że w ten sposób "wypędzi z niej diabła". Twierdził, że to właśnie diabeł jest odpowiedzialny za to, że para nie może mieć dzieci.

Mąż 22-latki i jego rodzice codziennie podawali kobiecie półtora litra wody z nawet 64 gramami soli kuchennej. Gdy ofiara nie była już w stanie samodzielnie pić, siłą wlewali jej do ust słoną wodę.

Trzy osoby odpowiedzą za uszkodzenie ciała skutkujące śmiercią kobiety. Czwarty oskarżony, islamski uzdrowiciel, miał uczestniczyć w egzorcyzmach, czytając fragmenty Koranu. Jest on oskarżony o współudział.

Zobacz także: Atak terrorystyczny w Wiedniu. Dramatyczna relacja Polaka

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić