Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Skandal na Wyspach. Nauczycielka współżyła z 10-latkiem. Oto finał

176

61-letnia Denise Povall, została skazana na osiem lat więzienia. Kobieta molestowała 10-letniego chłopca. Policja określiła jej działanie jako "zła i długotrwała kampania wykorzystywania seksualnego".

Skandal na Wyspach. Nauczycielka współżyła z 10-latkiem. Oto finał
Pedofilski skandal na wyspach. Nauczycielka sypiała z 10-latkiem (North Yorkshire Police)

Olbrzymi skandal pedofilski wstrząsnął całą Wielką Brytanią. Asystentka nauczyciela opiekowała się 10-letnim chłopcem. Kupowała mu prezenty, wysyłała SMS-y. Nawiązała więź z chłopcem, po czym zaczęła wykorzystywać go seksualnie.

Do przestępstw doszło w 2000 roku, kiedy Povall pracowała w szkole w rejonie Harrogate. Ofiara byłą tak straumatyzowana wydarzeniami z dzieciństwa, że na policję zgłosiła się dopiero jako osoba dorosła.

To, co odkryliśmy, można opisać jedynie jako zło. To było ciągłe wykorzystywanie seksualne małego dziecka przez pedofila. (...) (Chłopiec - przyp. red.) wykazał się niesamowitą odwagą, ujawniając się, zwłaszcza biorąc pod uwagę powszechne błędne przekonanie, że kobiety nie popełniają tego rodzaju przestępstw - powiedziała detektyw Alison Morris z policji w North Yorkshire.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Różnice kulturowe mogą zaskakiwać. "Wietnamczycy traktują picie alkoholu jak konkurencję"

Prokurator prowadząca sprawę Soheil Khan powiedział, że chłopiec był głęboko zmanipulowany przez dorosłą kobietę. "Czuł, że zawsze chciał być z Denise Povall i myślał, że to miłość"

61-latka została oskarżona o uwodzenie, namawiania do seksu z dzieckiem, nakłaniania do aktywności seksualnej z dzieckiem i napaści seksualnej poprzez dotyk. W czasie przesłuchania przez policję i podczas procesu zaprzeczyła wszelkim oskarżeniom. Kobieta nie przyznała się do winy, nie wyraziła też skruchy za przestępstwa seksualne.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W piątek 7 czerwca Povall została uznana winną, wszystkim zarzucanym jej czynom. Sąd skazał ją na 8 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Kobieta zostanie też zarejestrowana jako przestępca seksualny.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić