Skandal przed wyborami w USA. Była modelka oskarża Donalda Trumpa

90

Była modelka Amy Dorris oskarża Donalda Trumpa o molestowanie seksualne. Do nadużycia ze strony prezydenta miało dojść podczas turnieju tenisowego US Open w 1997 roku.

Skandal przed wyborami w USA. Była modelka oskarża Donalda Trumpa
Amy Dorris miała 24 lata, gdy - jak twierdzi - została wykorzystana przez Trumpa.

Skandal tuż przed wyborami prezydenckimi w USA. Jak donosi dziennik "The Guardian", była modelka Amy Dorris twierdzi, że 5 września 1997 roku Donald Trump napastował ją podczas turnieju rozgrywanego w Nowym Jorku. Miało do tego dojść w loży VIP. Modelka miała wtedy 24 lata.

Po prostu wepchnął język do mojego gardła, a ja go odpychałam. I wtedy jego uścisk stał się mocniejszy, a jego ręce obmacywały mnie ​​po moim tyłku, moich piersiach, moich plecach, wszystkim - zwierza się w wywiadzie Dorris.

Była modelka wyznaje, że czuła się po tym "chora" i "skrzywdzona". Dziś Amy Dorris ma 48 lat i twierdzi, że chciała o sprawie powiedzieć otwarcie już w 2016 roku, gdy kilkanaście kobiet zgłosiło, że były molestowane seksualnie przez Trumpa. Bała się jednak, że skandal zaszkodzi jej rodzinie.

Dorris mówi, że teraz gdy jej córki skończyły 13 lat chce, żeby wiedziały, że "nie pozwala się nikomu robić z tobą niczego, czego nie chcesz". Jako matka chce pokazać swoim córkom, że stanęła przeciw komuś, kto zrobił coś, co było nie do przyjęcia.

Prawnicy Trumpa zaprzeczają oskarżeniom

Prawnicy Trumpa stanowczo zaprzeczyli, że prezydent kiedykolwiek nękał, znęcał się lub zachowywał się niewłaściwie wobec Dorris. Twierdzą, że była modelka nigdy wcześniej nie zgłaszała zarzutów ani Trumpowi, ani organom ścigania, więc roszczenia mogą być motywowane politycznie, ze względu na zbliżające się w listopadzie wybory prezydenckie.

Zobacz także: Steve Bannon aresztowany. Doradca Donalda Trumpa oskarżony o defraudację
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić