Angelika Karpińska| 

Skandal w Australii. Nauczycielka współżyła z uczniem

57

23-letnia nauczycielka z Sydney została oskarżona o uprawianie seksu z 14-letnim uczniem i molestowanie go w klasie. Kobieta nie przyznaje się do winy.

Skandal w Australii. Nauczycielka współżyła z uczniem
23-letnia nauczycielka wykorzystywała seksualnie swojego ucznia (Facebook)

23-letnia Monica Elizabeth Young została oskarżona o współżycie z 14-letnim uczniem. Do stosunku miało dojść m.in. na jednym z parkingów w Sydney.

Nauczycielka molestowała ucznia w klasie

Nauczycielce geografii zarzucono również molestowanie chłopca w klasie. Kobieta miała włożyć jego rękę pod swoje rajstopy. Według prokuratury sytuacja ta mogła być widziana przez innego ucznia.

Kobieta nie przyznała się do kontaktów seksualnych z 14-latkiem. Przyznała jednak, że złamała regulamin szkoły, spotykając się z nim poza lekcjami.

Głównymi dowodami w sprawie są nagrania z monitoringu. Adwokat kobiety twierdził, że nie było na nich jednoznacznie widać, iż między nauczycielką a uczniem doszło do stosunku.

23-latka od miesiąca przebywała w więzieniu dla kobiet w Silverwater. Sąd udzielił jej jednak zwolnienia za kaucją. Kobieta będzie przebywać w areszcie domowym. Jej rodzina zaoferowała, że wpłaci 850 tys. dolarów, jeśli złamie którykolwiek z warunków zwolnienia. Nauczycielka została zwolniona z pracy, a 3 września ma ponownie stanąć przed sądem.

Zobacz także: Aresztowali ośmioletnie dziecko. Chłopiec doznał traumy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić