Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Nauczycielka uwiodła ucznia. Ona ma 49 lat, on 15

11

Do zdarzenia doszło w stanie Floryda. W uroczystości uczestniczyła zarówno 49-letnia nauczycielka, jak i 15-letni brat jednej z uczennic. W pewnym momencie kobieta i nastolatek oddalili się od uczestników spotkania. Wówczas doszło do popełnienia przestępstwa.

Nauczycielka uwiodła ucznia. Ona ma 49 lat, on 15

Leslie Bushart pracuje w Lake Gibson Middle School. 49-latka i 15-latek oddalili się od uczestników uroczystości zakończenia szkoły, żeby wspólnie zapalić marihuanę. Nauczycielka znajdowała się wówczas pod wpływem alkoholu.

Nauczycielka molestowała 15-latka. Jak wyglądały okoliczności popełnienia przestępstwa?

Leslie Bushart próbowała podpalić skręt z marihuaną, jednak nie była w stanie tego zrobić z powodu nadmiernego spożycia alkoholu. Jak podaje "Daily Star", następnie zaczęła napastować 15-latka.

Po wszystkim nauczycielka i nastolatek wrócili do pozostałych uczestników. Nietrzeźwa Leslie Bushart powiedziała jednemu z kolegów po fachu, co przed chwilą zrobiła. Ten zaalarmował matkę 15-latka.

Osoba ta poinformowała następnie matkę ofiary. Matka skonfrontowała się z Bushart, która szybko opuściła imprezę – potwierdził Grady Judds, szeryf hrabstwa Polk.
Zobacz także: Zobacz też: Córka burmistrza sobie nagrabiła. Nagranie monitoringu

Już po zakończeniu uroczystości Leslie Bushart napisała do matki 15-latka na Facebooku. Nauczycielka próbowała usprawiedliwić swoje zachowanie tym, że w trakcie zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Rodzice 15-latka powiadomili o wszystkim policję. Wszczęto dochodzenie, w konsekwencji którego doszło do zatrzymania Leslie Bushart.

49-latka pracowała jako nauczycielka od 29 lat. Była zatrudniona w kilku placówkach w hrabstwie Polk. Jednak po aresztowaniu nastąpiło zwolnienie jej ze wszystkich prac.

Podczas tego wyjątkowego dnia zdradziła swój zawód, a także przyjaciół. W tej sprawie technicznie jest jedna ofiara, ale ucierpiała na tym cała rodzina i społeczność szkolna – skomentowała sprawę Grady Judd.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić