Skandal w "Hotelu Paradise". Simon zdradził Bibi? Wygadał się Maurycy

11

Hotel Paradise. Maurycy się wygadał. Potwierdziły się plotki, z kim Simon zdradził Bibi. Przyznał się jednak, że ma nadzieję, że między nimi wszystko się ułoży.

Skandal w "Hotelu Paradise". Simon zdradził Bibi? Wygadał się Maurycy
Screen z programu Hotel Paradise, na zdjęciu Simon i Maurycy (TVN)

Po czwartkowym finale "Hotelu Paradise" zawrzało. Uczestnicy zdradzili, jakie relacje ich łączą i które pary przetrwały próbę czasu.

Simon zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznał, że dalej są z Bibi. Ich związek jednak musiał przejść próbę czasu.

Spekulacje internautów nie ustawały. Niektórzy wieszczyli, że para miała na chwilę rozstać się, a Simon w tym czasie miał być dość otwarty na poznawanie innych kobiet.

Wygadał się ich wspólny kolega z programu. W rozmowie z portalem "przeAmibitni.pl" przyznał, że słyszał o doniesieniach na temat rzekomego pocałunku kolegi z Moniką Kociołek z Teamu X. Do zdarzenia miało dojść w jednym z warszawskich klubów.

Podobno z Moniką Kociołek, ale nie wiem, nie widziałem tego. To jest niesamowite, że teraz ludzie nas rozpoznają i mimo że nie było zdjęć, że Simon się z kimś całował, to dużo osób to widziało i się rozpisywali na ten temat - powiedział.

Nie jest jednak wiadome, czy Bibi i Simon byli wtedy w związku. Prawdopodobnie, zrobili sobie wtedy przerwę.

No wyszło, jak wyszło, ale co z tego będzie. Trochę słabo, że to się stało, ale nie wiem, jaka między nimi jest relacja, co się między nimi rozwaliło. Mam nadzieję, że to naprawią. Nie wiem też, jakie sobie warunki ustalili, więc trudno powiedzieć. Może ona się źle zachowała wobec Simona, wiec stwierdzili, że są teraz tak na luzie, nie chcą związku - dodał.

Teraz jednak sytuacja wydaje się być jasna. Świadczyć o tym może wcześniej wspomniany wpis Simona.

Jeżeli chodzi o moją relacje z Bibi, (...) mieliśmy swoje problemy po powrocie do rzeczywistości. Dzieliło nas tysiące kilometrów, różnica czasu. Wszyscy chyba wiemy, że życie bywa trudne.... Ale jak się kocha i to naprawdę, to wszystko jest możliwe! - napisał Simon.

Wygląda więc na to, że jedna z najbardziej lubianych programowych par wciąż jest razem. Warto mieć nadzieję, że ich relacja będzie już tylko kwitła!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić