Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Skandal w szpitalu w Szczecinie. Pijana pielęgniarka zrobiła demolkę

142
Podziel się

Szpital rozwiązał umowę z kobietą, która pod wpływem alkoholu wjechała w bramę placówki - poinformowała PAP rzeczniczka szpitala na szczecińskich Pomorzanach. Nieoficjalnie wiadomo, że była to pielęgniarka.

Skandal w szpitalu w Szczecinie. Pijana pielęgniarka zrobiła demolkę

Do kompromitującego zdarzenia doszło w czwartkowy poranek. Kobieta kierująca samochodem osobowym uderzyła w nieużytkowaną bramę szpitala, a później w ścianę budynku naprzeciwko.

Umowa ze sprawczynią zdarzenia została rozwiązana. Okoliczności wyjaśnia policja i szpital - podała PAP w poniedziałek rzeczniczka szpitala Bogna Bartkiewicz.

Według nieoficjalnych informacji, była to jedna z pielęgniarek szpitala na szczecińskich Pomorzanach. Co gorsze, wyjeżdżała z pracy po nocnym dyżurze. Jej personalia nie są jednak znane.

Fatalne statystyki w Polsce

Pijani kierowcy to ogromny problem na polskich drogach. Aż 30 proc. polskich kierowców przyznaje, że mogło prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Najnowsze statystyki mówią o tym, że niemal 50 tys. nietrzeźwych kierowców ujawniła policja w pierwszej połowie 2021 roku.

Zobacz także: Kaczyński o "diable". Padły sugestie. Wicerzecznik tłumaczy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(142)
Rsa
3 miesiące temu
Bić więcej brawo!
Camel
3 miesiące temu
Pacjenci tam są traktowani okropnie z góry przez większości personel na Pomorzanach .Wątpliwa przyjemność miałam tam być i to nie tylko moja opinia negatywna .
Ben
3 miesiące temu
Ja bym dala podwyżkę.. I dodatek covidowy..
Tarzan
3 miesiące temu
Umowy śmieciowe zarobki niskie
Daro
3 miesiące temu
Dać im jeszcze większą podwyżkę
Siostra
3 miesiące temu
Mowa tu o konkretnej pielęgniarce. Nie "pielęgniarkach", nie problemie całego środowiska. I tę konkretną należy komentować. Naraziła pacjentów, koleżanki z dyżuru (zapewne w toku sprawy, wszystkie dzięki niej będą się tłumaczyć prokuraturze), oraz potencjalnie każdego kto znalazłby się na drodze jej auta. Zwolnienie, sprawa karna, sprawa zawodowa (odsunięcie PWZ) - tak powinno być i kropka.
MP.
3 miesiące temu
Usunęli mój komentarz. Co prawda boli. Wykorzystali zdjęcie szpitala Latawiec w Świdnicy. Lenistwo.
Gość
3 miesiące temu
Córka mojej znajomej, też pielęgniarka ze Szczecina pijana na oddziale. Nikt jej nic nie zrobił bo pracuje na dwóch etatach i ma prawo się napić, tak tłumaczono.
Marzena
3 miesiące temu
Chyba wam się coś pomyliło na Pomorzanach nie ma takiego budynku
Ania
3 miesiące temu
Pokażcie swoje twarze hejterzy. Obrażacie nas , bo komuś się noga powinęła , ale na oddziałach dziękujecie i mówicie , że nigdzie nie było tak cudownych pielęgniarek . Kłamcy i hipokryci , ot co . Faktycznie lepiej ulice zamiatać niż pomagać takim ...słów brakuje.Mam nadzieję , że karma wróci. Kuźwa pracownicy roku się znaleźli, a ciekawe ilu ludzi na was psy wiesza za waszą pracę, o ile w ogóle ją macie .
Pol
3 miesiące temu
Dlaczego wklejono zdjęcie szpitala w Świdnicy skoro sprawa dotyczy szpitala w Szczecinie?
Kaska
3 miesiące temu
A moze po dyzurze w szatni małpkę wypiła? Zaraz na dyzurze ? Wszyscy wiedza
Kasia
3 miesiące temu
Na pokaz rozwiązana umowa. Żałośni są. Dali by sobie spokój
ewa
3 miesiące temu
A podwyżki trzykrotnej nie chciała na wódę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić