aktualizacja 

Skandal w Zgierzu. Zniszczono dom polityka Koalicji Obywatelskiej

816

Nie tylko porywisty wiatr poprzedniej nocy okazał się problem dla Przemysława Jagielskiego. Dom radnego Rady Miasta Zgierza, został zaatakowany przez anonimowego chuligana.

Skandal w Zgierzu. Zniszczono dom polityka Koalicji Obywatelskiej
Skandal w Zgierzu. Zniszczono dom radnego Koalicji Obywatelskiej

Bulwersujące zdarzenie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dom radnego Koalicji Obywatelskiej - Przemysława Jagielskiego został zdewastowany. Sprawca użył słoików z brązową farbą, która pobrudziła wejście, okna, oraz elewację budynku.

Aktywna praca radnego przez te ostatnie 3 lata zdążyła już mnie nieco na to przygotować - ale póki co były to błahostki typu: wezwania przedsądowe, nieudana próba utarcia mi nosa w sądzie czy też koleżeńskie wizyty u członków rodziny z serdecznymi radami czym to nie powinienem się zajmować - napisał radny na Facebooku.

Jak podkreśla radny, w trakcie swojej 3-letniej kadencji prowadził bezinteresowne i bezkompromisowe działania, aby móc zrobić w tym mieście różnicę, a nie tylko bezrefleksyjnie kasować co miesiąc diety.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Radny prosi o pomoc

Co teraz? Jagielski apeluje o pomoc w namierzeniu chuligana i prosi o kontakt potencjalnych świadków. Jagielski sugeruje, że atak mógł mieć podłoże polityczne, jednak nie zamierza zmieniać metod swojej pracy.

W tym miejscu chciałbym Was zapewnić, że przez pozostałe mi jeszcze niecałe 2 lata bycia (bez)radnym będę dalej robił swoje, a to co się wydarzyło nie wpłynie na moją aktywność i relacje z Wami - przyznał.
Osoba, która pomoże ustalić skutecznie sprawcę otrzyma oczywiście sowitą nagrodę.Będę wdzięczny za każdą pomoc - nawet tą anonimową przesłaną na przemyslaw.jagielski.zgierz@gmail.com - dodał.
Zobacz także: Niepokojące doniesienia ws. Rosji. Generał alarmuje
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić