Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Skandaliczne słowa polskiego księdza. Facebook usunął wpis

81
Podziel się:

Takie wpisy jak ten trudno zrozumieć. Proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeruzalu Skierniewickim zaproponował we wtorek, by rodzice dyscyplinowali dzieci poprzez... bicie kablem!

Skandaliczne słowa polskiego księdza. Facebook usunął wpis
Ksiądz (Pixabay)

Ksiądz Dariusz Drzewiecki z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeruzalu Skierniewickim totalnie zszokował. Zamieścił na Facebooku skandaliczny wpis, do którego dorzucił swoje zdjęcie i fotografię przewodu od prodiża.

Drodzy rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujących mnie publicznie… Chcę Wam przypomnieć, ze tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne - napisał duchowny.

Taki post pojawił się na fanpage'u Jeruzal Jeruzal, który jest zarządzany przez tego duchownego. Na słowa księdza zareagowało wiele osób. Mało tego! Według relacji kapłana interweniowali nawet przedstawiciele Facebooka, którzy postanowili skasować wpis.

Niestety mój wpis o kablu został usunięty przez facebook… musiałem też zablokować komentarze bo pisało do mnie zbyt dużo dziewczyn... a ja absolutnie nie szukam żony... A więc dziękuję za darmową reklamę... - kontynuował.

"Zmasowany atak na mnie"

Po jakimś czasie ksiądz z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeruzalu Skierniewickim napisał na Facebooku, że pojawił się zmasowany atak na niego.

Godzinę blokowałem lewicujących przyjaciół... Nie odebrałem dziesiątki telefonów... Przypisywanie mi chęci bicia dzieci jest fałszem, gdyż dzieci nie chodzą na strajk kobiet A jeśli nawet to przecież nie demolują mienia. Powtarzam raz jeszcze to była forma czarnego humoru, za który biorę pełną odpowiedzialność - oznajmił kapłan.

Później dodał, że dla niego "obrona życia jest ważniejsza od kapłaństwa". "To prawda. Dla walki z aborcją, czyli morderstwem poświęcam swój spokój, bo za pszeniczne ziarno prawdy trzeba płacić" - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(81)
sarna
1 tyg. temu
Czy nie czas by pokazać im gdzie jest ich miejsce .
Zibi
3 miesiące temu
Dajcie mi tego sukienkowe go to wybije mu z głowy głupotę.Mam taka stara lampkę zimowiska która by go szybko przywróciła do porządku.Piszac dalej zadaje sobie pytanie- co się dzieje że ludzie tolerują takich sukienkowych?Zaczynając od góry-jeden ochrania pedofilów,drugi mówi że wojna to nasza wina a trzeci niskiego szczebla że należy używać kabla do bicia dzieci.To wszystko jest chore.
Adam.
3 miesiące temu
Zwyczajny i prawdziwy bałwochwalca który kłania się i całuje kamienne bożki i obrazki, on i jego współpracownicy na całym świecie to jedna wielka klika religii fałszywej, obłudników i kłamców. Oni nie mają nic wspólnego z prawdziwym Bogiem i Jezusem Chrystusem. Mam nadzieje, że wreszcie ludzie przejrzą na oczy.
,,,
7 miesięcy temu
Pomylił się w wyborze profesji. W każdym razie, na księdza się nie nadaje. Człowiek tak nienawidzący innych nie ma moralnego prawa być kapłanem, nie ma prawa głosić homilii etc. Oby jak najmniej takich w naszym Kościele.
Goguś
rok temu
Ksiądz w porządku, niektórym rodzicom przypomniał, że to oni powinni wychowywać swoje dzieci-a nie odwrotnie. Być rodzicem to nie tylko spłodzić i urodzić dziecko, ale wychować, a nie zostawiać wychowanie ulicy.
Goguś
rok temu
Ksiądz w porządku, niektórym rodzicom przypomniał, że to oni powinni wychowywać swoje dzieci-a nie odwrotnie. Być rodzicem to nie tylko spłodzić i urodzić dziecko, ale wychować, a nie zostawiać wychowanie ulicy.
Zoomer
2 lata temu
Ciekawe, ilu niepełnosprawnym NARODZONYM dzieciom ten facet w sukience pomógł? Może takie dane niech ujawni tzw. "obrońca życia"?
Czesława Kost...
2 lata temu
Brawo ten ksionc!
098
2 lata temu
czy nie powinien zostac expertem MEN?
kkkk
2 lata temu
Aż strach pomyśleć czym bije ministrantów przed mszą. Rodzice zastanówcie się gdzie wysyłacie swoje dzieci.
Vicit
2 lata temu
a ja myślę, że antypaństwowi wichrzyciele zakładający sekty przeciwne wierze i tradycji narodu, powinni być ukrzyżowani.
Cedrik59
2 lata temu
Czy ksiądz pozwoli, że najpierw potrenuję bicie na Jego życia?
Brak słów
2 lata temu
idziemy w kierunku średniowiecza. następna porada tego księdza to to będzie taka, ze jak ktoś będzie miał gorączkę to poradzić do na 10 zdrowasiek do pieca włożyć.
Analityk
2 lata temu
A który ksiądz jest normalny w tej sekcie ? Oni najchętniej paliliby ludzi na stosie jak to było w przeszłości.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić