Skandaliczne wideo z Gorzowa Wlkp. Policja prosi o pomoc

174

Policja z Gorzowa Wielkopolskiego opublikowała w mediach społecznościowych nagranie wideo z kamer monitoringu. Organy ścigania starają się ustalić tożsamość mężczyzny, który niszczył zaparkowane samochody.

Skandaliczne wideo z Gorzowa Wlkp. Policja prosi o pomoc
Policja pokazała nagranie z monitoringu (Policja)

Trudno uwierzyć w sceny, które kamera monitoringu zarejestrowała w Gorzowie Wielkopolskim. W styczniu na komisariat policji zgłosiło się kilka osób, które miały ten sam problem. Po powrocie do swoich zaparkowanych samochodów zauważyły one zarysowany lakier.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia zaczęli szukać odpowiedzi na pytanie, kto spowodował zniszczenia na samochodach. Po pewnym czasie funkcjonariusze dotarli do nagrania z kamery monitoringu zamontowanej na budynku przy jednej z ulic w Gorzowie Wielkopolskim.

Materiał wideo wyjaśnił im, skąd wzięły się rysy na kilku zaparkowanych obok siebie pojazdach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To wyraz pogardy". Schetyna komentuje "aferę mięsną"

Niezidentyfikowany mężczyzna z niewiadomych przyczyn wyjął z kieszeni ostry przedmiot i zaczął rysować nim lakier na napotkanych samochodach. Zapewne wandal czuł się bezkarny, nie mając pojęcia, że jego skandaliczny wybryk nagrywa kamera monitoringu.

Na opublikowanym przez policję wideo dokładnie widać, jak z premedytacją wyrządza szkody.

Policja prosi o pomoc

Do zdarzenia doszło 23 stycznia, jednak prokurator rejonowy dopiero teraz podjął decyzję o opublikowaniu nagrania w sieci.

Wandal nadal pozostaje nieuchwytny, jednak wideo może to w najbliższym czasie zmienić. Właściciele samochodów wycenili straty na łączną sumę prawie 30 tysięcy złotych.

Skala działania mężczyzny mogła być zapewne większa. W komentarzach pod wpisem pojawiły się zdjęcia innych porysowanych aut.

Policja zwraca się z prośbą do internautów. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę z nagranie proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 47 791 21 11.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić