Skandaliczne zachowanie bułgarskiego kierowcy. Tym rzucał w Polaka

53

Na Podlasiu doszło do skandalicznego zdarzenia z udziałem kierowcy ciężarówki. Bułgar w trakcie jazdy został zatrzymany przez policję po tym, jak rzucał przedmiotami w inne samochody.

Skandaliczne zachowanie bułgarskiego kierowcy. Tym rzucał w Polaka
Kierowca ciężarówki został nagrany (YouTube)

Niebezpieczne zachowanie kierowcy ciężarówki zostało zauważone 29 maja. Sokólscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że z Białegostoku w stronę Augustowa jedzie ciężarowe renault, z którego mężczyzna rzuca przedmiotami w jadące obok bmw.

Wyczyny kierowcy ciężarówki zostały nagrane przez osoby podróżujące bmw. Dzięki temu powstał materiał dowodowy obciążający mężczyznę. Policjanci zauważyli wskazany samochód ciężarowy na jednym z parkingów w Korycinie. Na funkcjonariuszy czekał również pokrzywdzony. W stronę jego auta poleciały najrozmaitsze przedmioty, w tym butelka.

Sprawcą zamieszania okazał się obywatel Bułgarii. Kierowca nie chciał wyjaśnić policji swojego zachowania. Wyrzucone przez niego przedmioty uszkodziły przednią szybę, prawe przednie drzwi oraz prawy reflektor. Pokrzywdzony oszacował straty na około 15 tysięcy złotych. Obywatel Bułgarii trafił do policyjnego aresztu. Ma usłyszczeć zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić