aktualizacja 

Skomentował krótko i dosadnie. Znany ksiądz o orgii na plebanii

449

Nie milkną echa głośnej orgii księży, do której doszło w parafii w Dąbrowie Górniczej. Do sprawy postanowił odnieść się jeden z aktywnych w mediach społecznościowych księży, Daniel Wachowiak, proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny w Piłce w województwie wielkopolskim.

Skomentował krótko i dosadnie. Znany ksiądz o orgii na plebanii
Ks. Daniel Wachowiak skomentował skandal wokół orgii księży na plebanii (YouTube)

Do zakrapianej imprezy z udziałem księży miało dojść na terenie plebanii parafii NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Ksiądz Tomasz Z. i jego towarzysze mieli wziąć udział w orgii.

Uczestnicy orgii mieli brać środki na potencję. Zaprosili też męską prostytutkę. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się jednak spod kontroli. Wynajęty mężczyzna zasłabł. Konieczne było wezwanie pogotowia.

Ratownicy nie mogli jednak wejść na miejsce, bo blokowali je... uczestnicy imprezy. W końcu na miejsce przyjechała wezwana przez ratowników policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woźniak-Starak o kościele: "Mam do tego stosunek ambiwalentny, ale wierzę..."

Ks. Przemysława Lecha, Dyrektora Biura Prasowego Diecezji Sosnowieckiej przyznał w rozmowie z o2.pl, że nad sprawą pochyli się teraz specjalna komisja, która dokładnie zbada całą sprawę.

Ale sprawa nie cichnie i coraz głośniej mówią na jej temat także inni przedstawiciele Kościoła katolickiego w Polsce. Jedną z osób, która zdecydowała się wydać kategoryczny osąd w sprawie, jest ksiądz Daniel Wachowiak.

O głośnej i bulwersującej członków KK w Polsce sprawie, proboszcz z wielkopolskiej parafii w swoich mediach społecznościowych na portalu X (dawniej Twitter) napisał krótko i bardzo ostro:

To jest zdrada Chrystusa na najwyższym poziomie - skomentował duchowny, przytaczając fragment medialnych doniesień na temat zdarzenia.

Obserwujący go internauci pisali: "Chrystus sobie poradzi, nie z takimi zdradami musiał i musi sobie radzić. Zasadnicze jednak jest pytanie, czy poradzą sobie z tym ludzie, którym ci zdeprawowani księża udzielali Jego Ciało i sami to Ciało spożywał".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić