Skompromitowała się przed swoim szefem. Wideo stało się hitem sieci

20

Kobieta była w trakcie służbowej rozmowy wideo, gdy nagle... złamało się pod nią krzesło. Świadkami wpadki byli nie tylko jej współpracownicy, ale także dyrektor generalny firmy. Nagranie z zabawnego incydentu ma już prawie 2 miliony wyświetleń na TikToku.

Skompromitowała się przed swoim szefem. Wideo stało się hitem sieci
Pracownica zaliczyła wpadkę podczas rozmowy z dyrektorem. (TikTok)

Charlotte Kozinets jest partnerem handlowym firmy meblarskiej Monograph w Kalifornii. Podczas jej rozmowy wideo z dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa sprawy przybrały zabawny obrót.

Niespodziewany zwrot akcji podczas służbowej rozmowy

Kobieta udostępniła nagranie z rozmowy online na TikToku, które uzyskało już ponad 1,9 miliona wyświetleń. "Proszę zobaczyć, jak podczas spotkania z dyrektorem generalnym moje krzesło się złamało" – napisała pod wideo.

Kozinets była w trakcie omawiania swoich planów, kiedy jej skrzypiące krzesło nagle po prostu się pod nią zapadło. Kobieta upadła i zniknęła z ekranu. Uczestnicy rozmowy przez chwilę nie byli pewni, co właściwie się wydarzyło.

Dyrektor generalny wyglądał na zupełnie niewzruszonego, a w tle słychać było, jak Kozinets śmieje się histerycznie. Jej współpracownicy na początku wydawali się nieco zaniepokojeni, ale po chwili również zaczęli się śmiać, gdy kobieta wyskoczyła przed kamerę z przekrzywionymi okularami.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jeden z uczestników rozmowy nagrywał spotkanie, więc wpadka kobiety została uwieczniona. Całe szczęście, gdyż dzięki temu użytkownicy TikToka mają prawdziwą frajdę z "poniedziałkowej niespodzianki" – jak nazwał to jeden ze współpracowników Kozinets.

Obejrzałam to już 15 razy, nie mogę wytrzymać ze śmiechu - skomentowała internautka.
Hahaha, zasługujesz na podwyżkę za upokorzenie i zapewnienie rozrywki - napisał jeden z użytkowników TikToka.
Dziękujemy, że nam to pokazałaś - napisała inna osoba.
Zobacz także: Zacięta walka o uczucie Roberta: "My z mamą nie żyjemy w zgodzie jak jesteśmy blisko"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić