o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
A.S.
|

Ślub Jacka Kurskiego. Uwagę przyciąga suknia panny młodej i Jarosław Kaczyński

68
Podziel się

Jacek Kurski powiedział w sobotę sakramentalne "tak" Joannie Kurskiej, z którą od dwóch lat miał ślub cywilny. Uroczystość odbyła się w sanktuarium w Łagiewnikach. Niektórzy skupiają się na kreacji panny młodej. Uwaga innych skierowana jest na gości, którzy zasiedli w kościelnych ławach.

Ślub Jacka Kurskiego. Uwagę przyciąga suknia panny młodej i Jarosław Kaczyński
Jacek i Joanna Kurscy mogli wziąć ślub kościelny, choć oboje są już po rozwodach. (PAP)
bDIbkvVh

W sobotę miała miejsce ceremonia kościelnych zaślubin byłego szefa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego z Joanną Kurską. Para od dwóch lat jest już oficjalnie małżeństwem cywilnym, jednak dopiero teraz Kurskiemu udało wystarać się o unieważnienie ślubu z poprzednią żoną, Moniką, z którą ma troje dzieci.

Dzięki uzyskaniu kościelnego unieważnienia małżeństwa od biskupów, Kurski mógł zorganizować ślub, na którym pojawiło się wielu prominentnych działaczy PiS i związanych z tą partią środowisk.

Czytaj także:

bDIbkvVj

Ślub Jacka Kurskiego, zaproszeni goście i sukienka żony

W ławach kościoła można było zobaczyć prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, stojącego tuż obok prezesa Narodowego Banku Polskiego. Pojawili się na nim również m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, czy redaktor naczelny tygodnika "Sieci", Jacek Karnowski.

bDIbkvVp

Choć nie był nagłaśniany, to nie ubiegł więc uwadze mediów. Podczas gdy niektórzy zwracali uwagę na osobistości, które pojawiły się na ślubie byłego prezesa i obecnego członka zarządu TVP, uwagę innych przyciągnęła suknia panny młodej, Joanny Kurskiej (wcześniej Klimek), która zdaniem wielu, leżała na niej bardzo dobrze.

Wybrała prostą sukienkę w złamanej bieli. Kreacja długa do ziemi, delikatnie rozchodzi się na boki. Góra jest prosta. Joanna wyraźnie postawiła na skromną stylizację - zachwala ją "Super Express".

"SE" dodaje, że ślub i wygląd panny młodej to nie jedyne powody Jacka Kurskiego do radości. Najprawdopodobniej wróci też na stanowisko prezesa TVP, co słychać m.in. w wypowiedziach członków Rady Mediów Narodowych.

bDIbkvVq

Zobacz także: Jacek Kurski wziął drugi ślub

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIbkvVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
jjk
7 miesięcy temu
Jakim cudem dostał uniewaznienie małżeństwa i to w ciagu zaledwie 2 lat? Był 24 lata żonaty z lojalna i zrownowazoną, wierzącą osobą, ma z nią aż trójke dzieci w wieku od 28 do 13 lat. Żadnych przesłanek, by ten związek uniewaznić. Co to w ogóle jest? Dla przyzwoitych katolików ten koscielny slub to skandal i grzech. No, ale w kraju mamy faryzeuszowski związek ołtarza z tronem.
Marek
7 miesięcy temu
Tych biskupów to wierni powinni miotłą z pałaców powypędzać. Dodam, że jestem praktykującym katolikiem. Źle się dzieje w Kościele. Smutne jest to.
mag
7 miesięcy temu
żenada
bDIbkvVL
Cynik polski
7 miesięcy temu
To nie jest upadek nowożeńców to totalny upadek Kościoła po czymś takim już się nie podniesie.
Andrzej
7 miesięcy temu
Brak słów w słowniku polskim natyle obraźliwych aby to skomentować i tacy ludzie u sterów i w kościele obłuda.
Najnowsze komentarze (68)
Wla
7 miesięcy temu
Unieważnienie ślubu Kurski ego to jest jakieś nieporozumienie. Ja to tak nazwę błąd biskupów. Ja nie widzę żadnej możliwości J. Kurskiego unieważnienia ślubu. Trudno mi jest wypowiedzieć się o Pani Joannie. W ten sposób kościół traci wiarygodność i obawiam się że może być tak jak Irlandii. No i wyskoki księży i przepych w którym żyją księża i biskupi. Popatrzy na biskupa Gludzia z Gdańska oraz jego majątek.
michwrc
7 miesięcy temu
Każdemu wg zasług
Jego nick
7 miesięcy temu
Dobrze że państwo młodzi nie wyszczali się do chrzcielnicy, a może szkoda ?
Twój Nick
7 miesięcy temu
Na mieście mówią że Jarek złapał wianek na oczepinach u Kurskich. Oj będzie się działo...
Rozwodnik
7 miesięcy temu
Bardzo dobrze się stało. Teraz rozwód kościelny poleci jak cywilny. To koniec instytucji małżeństwa w kościele katolickim.
Arek
7 miesięcy temu
To jakiś kosmos..Rzad katolicki prawa i sprawiedliwosci. Biskupi i kardynał Dziwisz to toleruje..troje dzieci J.kurski i ta Pani też po ślubie i ma dziecko..kto na to pozwala..slub tych osób w Sanktuarium Milosierdzia Bożego w Łagiewnikach.. upadek wszelkich cnót moralnych i chrześcijańskich.. Chyba obecnie ..rzad ma prawo również do pisania nowego dekalogu.. Przykro patrzeć nam wierzącym na to wszystko .
Młody
7 miesięcy temu
Małżeństwo zostało unieważnione, ponieważ nie zostało skonsumowane. Podobna prawda, jakie głosi cały czas obecny Pan Młody
Kiki
7 miesięcy temu
Twój rozwód i ślub jest lepszy niż mój....
bDIbkvVD
Ela.kos
7 miesięcy temu
I co pan na to panie Duda gdzie ta obrona rodziny a dzieci z poprzedniego małżeństwa co z nimi ! ohyda kościół nie przestrzega przykazań i pisma św. Nie chcę należeć do takiego kościoła gdzie szerzy się cudzołóstwo i zakłamanie w porę przejrzałam na oczy obrzydliwość!
ala
7 miesięcy temu
Szcęść Boże.
norwey
7 miesięcy temu
Panie Boze! Daj im to na co zasłuzyli!
norwey
7 miesięcy temu
Panie Boze! Daj im to na co zasłuzyli!
norwey
7 miesięcy temu
Panie Boze! Daj im to na co zasłuzyli!
Jarosłąw
7 miesięcy temu
Jak wielu też się dziwię jaki był powód unieważnienia ponad 20 letniego małżeństwa, z którego jest 3 dzieci? chyba, że okazało się, że to nie są dzieci Kurskiego???
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić