Śmierć podczas imprezy swingersów. Ciało wyłowiono z basenu

17

Tajemnicza śmierć w Wielkiej Brytanii. W basenie znajdującym się na terenie luksusowej rezydencji za Londynem służby znalazły ciało młodego Brytyjczyka. Według brytyjskich tabloidów do tragedii miało dojść podczas imprezy swingersów.

Śmierć podczas imprezy swingersów. Ciało wyłowiono z basenu
20-latek utopił się w basenie. Zdj. ilustracyjne (Getty Images, Paul Bradbury)

W niedzielę do wartej ponad 3 mln funtów rezydencji we wsi Radlett niedaleko Londynu zostały wezwane służby. Według "The Sun" w luksusowej posiadłości zwanej "Kinky Towers" (pol. "Sprośne Wieże") na chwilę przed przybyciem mundurowych odbywało się spotkanie swingersów, czyli osób wymieniających się partnerami.

Śmierć podczas imprezy swingersów

Na miejscu policjanci ujrzeli ciało mężczyzny, bezwładnie unoszące się na powierzchni basenu. Medycy wkrótce potwierdzili zgon 20-letniego Brytyjczyka. Według ustaleń śledczych przed śmiercią ofiara pokłóciła się z innym uczestnikiem imprezy i miała wdać się z nim szarpaninę.

W sprawie aresztowano już 34-latka, podejrzanego o zabójstwo. Policja nadal ma jednak niewiele informacji na temat incydentu. Podczas wydarzenia w rezydencji miało być obecnych blisko 200 osób, funkcjonariusze proszą świadków o pomoc w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

Warto odnotować, że w 2015 roku na terenie tej samej posesji doszło do podobnej sytuacji. W basenie utonął wtedy 35-letni Edmund Echukwu. Zdaniem śledczych do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Jak wskazuje "Daily Mail", "Kinky Towers" należy do 74-letniego Richarda Stanley’a, który ma regularnie organizować tam sex-imprezy. Wstęp na takie wydarzenie, obejmujący dostęp do sypialni, ma kosztować od 2700 do 5300 zł. Stanley odmówił komentarza w tej sprawie, stwierdził tylko, że przyjęcie, które odbyło się w niedzielę, miało charakter "wyłącznie muzyczny".

Zobacz także: Pogoda na wakacje. Najnowsza prognoza z IMGW
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić