Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Smutne wieści z Kielc. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi w Polsce

305
Podziel się:

Smutne wieści z woj. świętokrzyskiego. Nie żyje Andrzej Cichopek, jeden z najbardziej znanych przedsiębiorców w regionie. W latach 90. wielokrotnie był na liście 100 najbogatszych Polaków. Założył spółkę Acumen z Kielc. Andrzej Cichopek miał 65 lat.

Smutne wieści z Kielc. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi w Polsce
Andrzej Cichopek miał 65 lat. (Pixabay)

Informację o śmierci milionera przekazało "Echo Dnia". Andrzej Cichopek - założyciel i prezes spółki Acumen zmarł 24 stycznia 2022 r.

Cichopek był jednym z pierwszych przedsiębiorców z Kielc, który trafił w 1990 roku na listę 100 najbogatszych tygodnika "Wprost". Zajął wówczas 25 miejsce. Rok później był już na 17 miejscu z majątkiem 150 miliardów ówczesnych złotych, po denominacji było to 15 milionów.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę, 29 stycznia o godzinie 14 na cmentarzu w Cedzynie koło Kielc - spotkanie przy głównej bramie. Rodzina prosi, aby zamiast wieńców i okazałych wiązanek, wybrać jedną, ale za to piękną różę - informuje portal echodnia.eu

Andrzej Cichopek w latach 90. był jednym z najbardziej znanych przedsiębiorców w woj. świętokrzyskim. Jego spółka Acumen w 1991 roku kupiła od likwidatora "Echo Dnia". Właścicielem tej gazety Cichopek był jednak tylko rok.

Spółka Acumen koncentrowała się przede wszystkim na handlu. Firma zaczęła mieć kłopoty przez import bułgarskiego paliwa, przeprowadzony w 1990 r. Ostatecznie spółka ogłosiła upadłość.

Andrzej Cichopek z Kielc przeprowadził się do Piotrowa Kolonii (woj. świętokrzyskie). Tam spędził swoje ostatnie lata. Przedsiębiorca promował ekologiczną żywność i specjalizował się w produkcji serów.

Zobacz także: Ryszard Petru wraca do polityki. Reakcja Suskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(305)
wesoły żałobn...
4 miesiące temu
mam jeszcze smutniejszą wiadomość - codziennie w Polsce umiera kilkudziesięciu najbiedniejszych ludzi ... i nikt nie martwi się z tego powodu
Nowy wał śmie...
4 miesiące temu
On wa da jeszcze popalić a zgony poszczepienne bedą w minionach to jeszcze przed wami
Amen
4 miesiące temu
A zatem wam powiadam...śmierć jest sprawiedliwa, zabierze każdego bez względu na status społeczny i stan konta!
Maks
4 miesiące temu
Nie znałem gościa, po co ta informacja, nikt tu po nim nie zapłacze, jest taki dział.. Nazywa się nekrologi.
czak
4 miesiące temu
najbogatszy , a kosa nieprzekupna
Hilary
4 miesiące temu
Teraz jego rodzina zostanie opętana przez szatana . Jego spadkobiercy będą wykonywać wolę szatana i będą wzajemnie zatruwać sobie życie . Zło , zło i jeszcze raz zło .
POLAK
4 miesiące temu
Każdy umiera. Śmierć jest nie przekupna
KDZ
4 miesiące temu
A dlaczego zmarł jeszcze młody i do tego człowiek ,którego było stać na leczenie ?
No co
4 miesiące temu
PROFESOR CHRISTIAN PERRON.WIELOLETNI DORADCA RZĄDÓW DO SPRAW SZCZEPIE. WYSTĄPIENIE W PARLAMENCIE LUXEMBURGA.-TE SZCZEPIONKI SĄ W FAZIE BADAN A TO JEST OCZYWISTE ŻE SZCZEPIENIE NIMI TO EKSPERYMENT MEDYCZNY.A WIEC KTO NAMAWIA I PRZYMUSZA DO EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO PODLEGA POD KODEKS NORYMBERDZKI JAKO ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOSCI.... ZBRODNIE SIE NIE PRZEDAWNIAJĄ. SZPEPIONKA BY MOGLA BYC DOPUSZCZONA DO TAK MASOWEGO UŻYCIA POTRZEBUJE CONAJMNIEJ 8 LAT I NAWET PO TYCH 8U LATACH MOŻE NIESPELNIAC DEFINICJI SZCZEPIINKI. W TAKIM RAZIE O PREPARATACH NA COVID NIE MOŻNA MÓWIC ŻE SĄ SZCZEPIONKĄ.... PRZYTOCZYL TEŻ OFICJALNE DANE O ZGONACH PO TYCH SZCZEPIONKACH. EUROPA 36 TYS ZGONÓW. W SAMYM USA 25TYS ZGONÓW . SETKI SPORTOWCÓW ZMARLYCH PO TYCH PREPARATACH.....I BARDZO DUŻY WYSYP NOWOTWORÓW.... SZCZEPIONKI STWORZONE NA KOLANIE TO MOŻE MIEC TRAGICZNE SKUTKI Z CZASEM....W MEDIACH TEŻ WAM TO POWIEDZĄ ? BEZ KOMENTARZA.
maks
4 miesiące temu
Współczuję rodzinie. A po za tym co to kogo obchodzi, że będzie na cmentarzu jeden więcej "bogaty" nieboszczyk.
misiek
4 miesiące temu
Dobrze że kostucha nie bierze łapówek.
Lasky
4 miesiące temu
mam 18he zapro na loliki , browarki i wacek juz czeka
Januszek
4 miesiące temu
ostatnie pożegnanie to bendzie se na styppie u Kindybała
Januszek
4 miesiące temu
ostatnie pożegnanie to bendzie se na styppie u Kindybała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić