aktualizacja 

Policja zatrzymała Matę. Jego ojciec usłyszał, że syn nie żyje

465

Tata słynnego rapera odebrał połączenie z infolinii CBA z informacją o śmierci syna. To kolejny cyberatak na znaną osobę z tego numeru. Ale to nie koniec problemów tej rodziny.

Policja zatrzymała Matę. Jego ojciec usłyszał, że syn nie żyje
Prof. Marcin Matczak jest ojcem rapera Maty (East News, AKPA)

Niepokojące informacje dotarły do profesora prawa w czwartkowy wieczór. Matczak nie ukrywa, że wyprowadziły go one z równowagi.

Dziś około 21.00 dostałem telefon z numeru 800 808 808 (infolinia CBA) z informacją, że mój syn nie żyje - poinformował na Twitterze.

Matczak zapewnił, że jego synowi Macie nic się nie stało. Niestety nie tylko on ostatnio odebrał taki telefon z numeru prawdopodobnie podszywającego się pod CBA. Takie cyberataki spotkały też m.in. rodzinę Romana Giertycha, byłego szefa CBA Pawła Wojtaniuka oraz dziennikarza "Gazety Wyborczej" Wojciecha Czuchnowskiego.

Po krótkim zdenerwowaniu tym telefonem uznałem, że jest on dobrym powodem, by nadal robić to, co dotychczas, tylko bardziej - zapewniał prawnik prof. Matczak.

Następnego dnia gruchnęła wiadomość, że Mata został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Policja interweniowała zaledwie kilka godzin po tajemniczym telefonie. Według nieoficjalnych informacji młody raper miał przy sobie ok. 1,5 g marihuany.

Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy
Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić