o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NM
|

Sondaże wskazują na wygraną Bidena. Demokraci wcale się nie cieszą

91
Podziel się

Wybory USA już niedługo. Donald Trump według najnowszych sondaży jest daleko za Joe Bidenem. Wyniki wskazują raczej na to, że nie dojdzie do reelekcji obecnego prezydenta. Jednak Demokraci są wciąż pełni obaw.

Sondaże wskazują na wygraną Bidena. Demokraci wcale się nie cieszą
Joe Biden wygra wybory? Sondaże na to wskazują. Coś jednak nie pozwala demokratom spać spokojnie... (Getty Images, Spencer Platt)
bEslAXyZ

W sondażach w 2016 roku Hillary Clinton także wyprzedzała Donalda Trumpa. Wkrótce okazało się jednak, że sondażom nie zawsze warto ufać w stu procentach, o czym dzisiaj przypominają Demokratom wyborcy Joe Bidena, prosząc ich o to, aby nie cieszyli się przedwcześnie. Ostatecznie z Clinton zwyciężył przecież Donald Trump.

Joe Biden według sondaży wygrywa w Wisconsin, w Pensylwanii i w Michigan. W skali kraju, w zależności od badania, które wzięte zostanie pod uwagę, Joe Biden wyprzedza Donalda Trumpa o 10, a gdzieniegdzie nawet o 12 punktów proc.

bEslAXzb

Nie mogli uwierzyć, że Donald Trump wygrał. Sondaże wskazywały na zwycięstwo Hillary Clinton

W 2016 roku Demokraci nie mogli uwierzyć, że Donald Trump zostanie kolejnym prezydentem USA. Przedwczesna radość ze zwycięstwa Hillary Clinton to nauczka, twierdzi do dzisiaj wielu z nich.

Z powodu tego, co przydarzyło się nam w 2016 roku, ludzie nadal zachowują ostrożność - stwierdza Lavora Barnes, przewodnicząca Partii Demokratycznej Michigan, cytowana przez "Independent".

Niektórzy wskazują na mocne podziały wśród samych Demokratów, wyborców Joe Bidena. Sytuacja ta może wpłynąć na ostateczny wynik wyborów w USA.

bEslAXzh
Biden wydaje się być w lepszej kondycji, ale nadal jest to spolaryzowany kraj, a zwycięstwo Trumpa jest wciąż możliwe - mówi Nick Gourevitch, współpracownik Global Strategy Group.

Trump, czego świadkami byliśmy w 2016 roku, nie wierzy sondażom, a w przeszłości wręcz nawoływał do niezwracania na nie uwagi. Obecnie nie zmienił co do nich swojego stanowiska.

bEslAXzi
Główne media informacyjne spędziły ostatnie cztery lata próbując zniszczyć i pokonać prezydenta Trumpa, więc dlaczego ktokolwiek miałby wierzyć w sondaże opłacane przez te same organizacje? - mówi Tim Murtaugh, rzecznik kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa.

Wybory USA 2020 już 7 listopada. Wkrótce dowiemy się więc, kto zostanie wybrany kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych, co będzie nie bez znaczenia także dla Polski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslAXzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(91)
Youngblood
10 miesięcy temu
Binden - 78 lat; Trump 74 lata. Oddział geriatryczny?
TNt
10 miesięcy temu
sPOKOjnie Trump wygra
taka prawda
10 miesięcy temu
Tylko Putin może Trumpowi pomóc... jak za pierwszym razem.
bEslAXzD
Piotruś
10 miesięcy temu
Jak wygra Bidet to dobrze nie będzie.
KAMIL
10 miesięcy temu
TYLKO DONALD TRUMP!!!!
KAMIL
10 miesięcy temu
TYLKO DONALD TRUMP!!!!
jola
10 miesięcy temu
lichwa na świecie jest wszędzie taka sama, zakłamana, wredna, nastawiona na oszustwa i wyzysk normalnego człowieka, czeka nas jeszcze jedna rewolta, każdy naród w swoim kraju poprzez wybory musi zmiażdżyć lichwę i liberałów raz na zawsze i tak zmienić konstytucję żeby nigdy więcej nie wrócili do władzy
bojar58
10 miesięcy temu
95% mediów jest w rękach eskimosów to i sondaże muszą być "obiektywne"
Czyli
10 miesięcy temu
W USA zapanuje komuna?😂😂😂i spoko może reszta świata się obudzi gdy zaczną norlmali ludzie z USA uciekać
Kon
10 miesięcy temu
Widać że Ameryka dalej jest „demokratycznie„ rasistowska jak 100 lat temu. Jak można głosować na partie , która walczyła o niewolnictwo.?
EXE
10 miesięcy temu
Jak wybra Biden to za pare lat nie będzie Ameryki, USA tylko jeden duży słaby Meksyk.
////???
10 miesięcy temu
amerykanie maja do wyboru ideologie i demokratów i powszechna bede w USA albo rozwój gospodarczy i normalność i wybrać obecnego prezydenta - wybierajcie normalność i rozwój bo ideologie to mody wchodzą i wychodzą a wy w biedzie zostaniecie z pomysłami demokratów i wysokimi kosztami społecznymi
rysa
10 miesięcy temu
Jeżeli amerykanie wybraliby ponownie Trumpa ,to strzelą sobie takiego samobója jak Polska ,Węgry,Włochy ,Rosja,Korea Płn.itd
bEslAXzv
100/100
10 miesięcy temu
długość szerokość... podobnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić