Spadła w przepaść na oczach dzieci. Oddała życie za jedno z nich?

129

38-letnia Anna zginęła w tragicznym wypadku w Karpatach. Słowacka turystka spadła w przepaść na oczach trójki małych dzieci w wieku 4, 7 i 8 lat. Pojawiła się hipoteza, że kobieta spadła, ponieważ chroniła jedną ze swoich pociech.

Spadła w przepaść na oczach dzieci. Oddała życie za jedno z nich?
Kobieta spadła w przepaść na oczach swoich dzieci. (Facebook)

Do tej tragedii doszło 27 czerwca w Małej Fatrze po słowackiej stronie Karpat. 38-letnia Anna wybrała się na wędrówkę po górach z trójkę swoich dzieci w wieku 4, 7 i 8 lat.

38-letnia Anna spadła w przepaść

W pewnym momencie Anna pośliznęła się i runęła w 100-metrową przepaść. Nie dawała już znaków życia.

Według wstępnych informacji kobieta wpadła do wąwozu i już nie reagowała. Troje małych dzieci (w wieku 4, 7 i 8 lat) pozostało na szlaku turystycznym - przekazują słowackie służby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ukraińskie zboże w Polsce

Świadkiem wypadku był mężczyzna. Natychmiast wezwał na miejsce pomoc. Dla Anny było jednak za późno. Ratownicy wyciągnęli ciało z wąwozu, a lekarz oficjalnie potwierdził zgon.

Lekarz i ratownik medyczny zostali opuszczeni w teren za pomocą wyciągarki pokładowej. Po tym, jak udało im się wyciągnąć turystkę z odsłoniętego terenu, lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon – przekazała Zuzana Hopjakoková, rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, cytowana przez słowackie media.

Słowackie służby prowadzą teraz śledztwo w sprawie wypadku 38-latki. Jak przekazuje portal tvnoviny.sk to nie kobieta się pośliznęła a jej najmłodsze dziecko. Anna chciała je przytrzymać, uratowała dziecko przed upadkiem, ale sama spadła w przepaść.

Przyczyną upadku mogła być także trudność we wspinaniu się. Chociaż szlak, którym podążała kobieta, nie należy do najtrudniejszych, wymaga pewnego doświadczenia. Nie jest najlepszym miejscem na wędrówkę z trójką małych dzieci. Nie wiadomo dlaczego kobieta wybrała akurat to miejsce.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić