Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Śpiewali "j***ć PiS" na studniówce. Uczniowie niczego nie żałują

736
Podziel się:

Uczniowie III LO w Elblągu urządzili studniówkę, która obiła się echem w całym kraju. W sieci pojawiło się nagranie, jak podczas imprezy śpiewają "j***ć PiS". W rozmowie z "Na Temat" mówią, że zrobiliby to jeszcze raz.

Śpiewali "j***ć PiS" na studniówce. Uczniowie niczego nie żałują
Nagranie ze studniówki pojawiło się w sieci. (TikTok)

Studniówka maturzystów z II LO im. Jana Pawła II w Elblągu okazała się głośniejszą imprezą, niż uczniowie się tego spodziewali. W sieci pojawiło się nagranie, jak biesiadnicy śpiewają głośno piosenkę Cypisa "j***ć PiS". O sprawie i jej konsekwencjach pisaliśmy tutaj: To działo się na studniówce w III LO w Elblągu. Wideo trafiło do sieci

Głos w sprawie zabrało już wielu. Wypowiedzieli się politycy, czy dyrekcja szkoły pociągnięta za język przez TVP. O zdanie portal "Na Temat" zapytał również samych "sprawców".

Wszyscy, którzy byli wtedy na studniówce, zrobiliby to jeszcze raz, nawet gdyby znali konsekwencje, jakie poniosą – powiedział jeden z uczniów dla "Na Temat".
Wyciągnięto argumenty, że poprzewracało się nam w du**ch, że bezmyślnie kopiujemy trend z tiktoka. (...) Jesteśmy rocznikiem, który naprawdę ma oczy szeroko otwarte i widzi to, na co, niestety, wielu zamyka oczy - dodaje w rozmowie z portalem.

Uczniowie podkreślali również, że impreza odbyła się poza szkołą. Co więcej nie wszyscy uważają za słuszne ukaranie maturzysty, który opublikował nagranie. Dodają, że nikt nie informował o tym, że impreza ma być niejawna.

Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, nawet jeśli jest wulgarne - mówi inny w rozmowie z portalem. Dyrekcja tak naprawdę nie ma co zrobić w tej sytuacji, bo im się obrywa, a to nie ich wina - dodaje.
Zobacz także: Tak się bawili maturzyści na studniówce w Elblągu. Wideo obiegło internet
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(736)
wolna europa
4 miesiące temu
w mlodziezy nadieja na obalenie (jak to uzyl PISOWSKI guru slowa Kanalie)pisowskich kanalji.w przeciwnym razie nakaza Wam niedlugo chodzic w czadorach wprowadza prawo szariatu razem z Czarnkiem.Walczcie o swoja przyszlosc brawo
Adam N 1973
4 miesiące temu
Widzę że wczoraj jakiś leming POdszył się pode mnie i użył mojego nicku do ośmieszenia PiS i księży. Stara metoda liberałów i lewactwa. POdszywać się pod kogoś, żeby ośmieszać i siać zamieszanie. Lemingi regularnie POdszywają się pod Polaków, o czym świadczą wpisy jednego poniżej
kaksjdj
4 miesiące temu
Tusk wypchał sobie kieszenie pieniędzmi europejskimi, kiedy zamiast wziąć odpowiedzialność za nieudolne rządy własnej partii uciekł. Córka i żona jego noszą torebki za 20-30 tys. nawet więcej. Na zakupy do Paryża lub Londynu. Dodam że nie zazdroszczę, bo sama też nie mam źle w życiu, ale o czymś to świadczy...na uczciwej polityce tak by się nie dorobił. Kaczyński ma jedynie kota...
brawo
4 miesiące temu
Brawo młodzieży, w was cała przyszłość, aby odwalić od koryta pis i żerujący kościół katolicki....
brawo
4 miesiące temu
Brawo młodzieży, w was cała przyszłość, aby odwalić od koryta pis i żerujący kościół katolicki....
Gosc
4 miesiące temu
Dziewuchy w długich sukniach i w jakich buciskach,czeresniakowo ,wstyd
Adam N 1973
4 miesiące temu
tajna narada na Nowogrodzkiej : Nie martwcie się parafianie już wkrótce wzorem PRL wprowadzimy kartki na mięso, gaz, wodę. I tu mam dla was dobrą wiadomość. Będzie można uzyskać jedną kartkę na miesiąc więcej pod warunkiem codziennego nocowania waszego dziecka na plebanii. Czyż PiS nie jest cudowny dla nas księży ?
Polak
4 miesiące temu
Drożyzna? Mam pomysł na oszczęności . Proponuję całkowicie wyłączyć nadawanie tvp i wolskiego radia. Mnóstwo korzyści ! 1- oszczędności ponad 2 mld zł rocznie 2- co ważniejsze NARÓD ZMĄDRZEJE !!!!!
Polak
4 miesiące temu
Sasin i jego Misiewicze wzieli się za machloje na rynku gazu, najpierw wypowiedzieli długoletnie umowy na dostawę gazu za ceną 380USD za 1000m3 co skutkowało zakupami spot za 2000USD z a1000m3. Dodatkowo nieudacznikom zachciało się grać na giełdzie opcjami na gaz i przepuścili cały majątek PGNIG w 4 lata, firma jest bankrutem potrzebującym płynności na już ok 20mld zł. Przypomina mi to stadninę w JAnowie, z kury znoszącej złote jaja Pisiewicze i Misiewicze kacze zrobiły bankruta.
Polak
4 miesiące temu
Tego chce uczyć czarnek w szkołach wraz z biskupkiem kk teodorowiczem Broszura "wychowawczo edukacyjna" : "Pewnego razu za stosowne uznał mój nauczyciel poczęstować mnie paskiem skórzanym po twarzy na dowód, żem się nienależycie zachował. "Poskarżę mojemu ojcu!". Na ten wykrzyknik nastąpiło jeszcze silniejsze uderzenie tym samym instrumentem – czytamy. - Ból wypędził mnie iście stamtąd, a chociaż do domu rodzicielskiego zaledwie paręset było kroków, zanim dobiegłem, twarz mi opuchła [...]. Gdym jednak, łkając, skargę mą ojcu przedłożył, krótką dostałem odprawę: iż jeślim nie zasłużył teraz, to zasłużyłem innym razem. Kazano mi iść na powrót do szkoły, a nawet u matki spodziewanej pociechy nie otrzymałem” – widnieje w tekście. OBRZYDLIWE DRANIE. SZKODA, ŻE W TEN SPOSÓB NIE TRAKTOWANO czarnka i biskupka teodorowicza !
Rychu
4 miesiące temu
Mają jeszcze małe móżdżki i nie znają jeszcze wielu niuansów w polityce a latach 00 tych robili jeszcze w gacie.Postudiowali by trochę historię, literaturę faktu a nie siedzieli z nosami w swoich smartfonach i karmili się fake newsami wirtualnej i Onetu. Niech poczytają trochę Sumlińskiego, Budzyńskiego, Latkowskiego, Cenckiewicza to może przejrzą na oczy o co i z czym walczy PIS..
Janekxyz
4 miesiące temu
W młodzieży siła i nadzieja. Myślą, rozumieją i będą głosować. Będą za lewicą, liberalizmem, na partię chłopską, lub prawicę. I tak ma być. Ale nie będą głosować za szowinizmen, ksenofobią, nietolerancją. Będą za życiem we wspólnej Europie, we wspólnym świecie, biorąc za to życie odpowiedzialność. Brawo. Forma, mniejsza o to. Żyjemy jednak w kraju demokratycznym, mimo dużych wysiłków małego frustrata by z nią skończyć, to ona ciągle jest i mamy prawo do wyrażania swojego stanowiska!!! Trzymam kciuki za Waszą maturę.Pozdrawiam
Adam N 1973
4 miesiące temu
Do tego który utrzymuje że jest moim rodakiem. Każdy Münchhausen może twierdzić że jego przodkowie byli Polakami, tymczasem prawda może być inna. Więcej, może twierdzić że jego przodkowie walczyli w powstaniach. Chyba przeciwko powstańcom? Masz baaardzo dalekie korzenie i pamięć. Skąd wiesz że twoi przodkowie walczyli w Powstaniu Listopadowym, prawie dwieście lat temu? Ja nie mam takiej wiedzy o mojej rodzinie. Wiem tylko że jeden z moich pradziadków był powstańcem wielkopolskim, awansowanym do stopnia porucznika. Natomiast dwóch moich pradziadków walczyło w I wojnie światowej w armii cesarza Wilhelma, chociaż jeden był w Kriegsmarine. Mój dziadek w II wojnie się nie nawalczył, bo wrócił z Rumunii po Wrześniu. Ale potem ciężko pracował dla Polski jako brygadzista, a właściwie kierownik kilku brygad. A drugi dziadek nie został nawet zmobilizowany w 1939. Co twoi przodkowie robili po 1945? Raczej ciężko im nie było, skoro popierasz Totalnych i kastę
Adam N 1973
4 miesiące temu
@ Eugeniusz. To co napisałeś, dowodzi że nie jesteś Polakiem. PiS walczy o uwolnienie Polski od targowiczan, którzy zamienili swoją stolicę z Moskwy na Brukselę. Polska po 2016 rozwija się bardzo szybko, przyznają to na Zachodzie. Szybciej rozwijała się tylko w połowie lat dziewięćdziesiątych gdy ministrem finansów i gospodarki był Grzegorz Kołodko. A równie szybko w latach 2005-07. W 2007 PKB wzrósł o 6,7%. Gdy Tusk przejął rządy gospodarka była tak rozpędzona, że gdy przyszedł kryzys z 2008, to tylko zwolniła do 1,8% zamiast się skurczyć. Co prawda mieliśmy też złotego zamiast euro, bo wtedy może skończyłoby się Grecją. No i kryzys z 2008 to było małe Miki w porównaniu z korona kryzysem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić